Novinky

Novinky pro rok 2008


PF 2009
Jako poslední novinku na webu MCVV přinášíme informaci o zkompletování fotogalerie 16. ročníku.

Nezbývá nám tedy než všem partnerům, závodníkům a divákům Malé ceny Velké Verandy popřát krásné prožití vánočních svátků a vše nejlepší v novém roce 2009.

Nashledanou 6. prosince 2009 na Verandě!
" Čti dále...


Mezičasy
Mezičasy, které jste doposud mohli studovat pouze na stránce online výsledků, máte nyní k dispozici i přehledně na stránce výsledků s mezičasy.
Pokud některý z mezičasů postrádáte, není to dáno tím, že by daný závodník mezičasem ""neprošel"", ale technickým problémem s online přenesením mezičasu do databáze. Kontrola dodržení celého kurzu tratě je prováděna paralelně, nezávisle na výpočetní technice a i na více stanovištích." Čti dále...


Ztráty a nálezy
V cílové aréně zůstalo po závodnících několik kusů oblečení. Pokud něco postrádáte, pošlete nám e-mail s popisem. Čti dále...


Fotky
Do fotogalerie byly přidány první fotky z 16. ročníku MCVV. Můžete se podívat jakým způsobem si se Sutinou poradili mimo jiné vítězové hlavních kategorií Lukáš Kourek a Marta Fenclová.
Další fotky budou postupně přibývat v průběhu následujícího týdne." Čti dále...


Statistika 16. ročníku MCVV:

" Čti dále...
Online výsledky
Na stránce online výsledků můžete průběžně sledovat dění na trati 16. ročníku MCVV. První výsledky na mezičasech by se měly objevit okolo 10:30.
Jedná se o testovací provoz, omluvte případné nedostatky. Rádi uvítáme zpětnou vazbu. Pište na náš e-mail, zda jste závod sledovali na internetu a zda vše fungovalo tak jak má. Díky. Čti dále...


Poslední předstartovní informace
Cílová aréna je připravena, trať vyznačena a tak nic nebrání tomu, aby byl ráno odstartován 16. ročník MCVV.
Trať je ve výborném stavu, srovnatelná s rokem 2006. Doufejme, že stávající počasí vydrží a vy tak budete mít možnost si vylepšit své traťové rekordy...
Přejeme vám hodně síly do kopců ... ;) Čti dále...


Příjem e-mailových přihlášek uzavřen
Děkujeme všem z rekordního počtu 238 závodníků, kteří nám zaslali svoji mailovou přihlášku.
V seznamu přihlášených si můžete vaši přihlášku zkontrolovat.
Ve startovní listině se podívat jaké máte přiděleno startovní číslo a startovní čas.

Shrnutí nejdůležitějších pokynů před startem:

  • Startovní číslo noste viditelně na prsou. V opačném případě vás rozhodčí na trati nemusí identifikovat a hrozí vám diskvalifikace.
  • Do startovního prostoru se dostavte včas! Každý závodník je zodpovědný za to, že se včas dostaví na start. Čas závodu se měří od startovního času vyznačeného na startovním čísle. Oficiálním časem závodu je středoevropský čas (UTC +1)
  • Trať je značena červenými nebo oranžovými fáborky, odbočky jsou vyznačeny páskou. Změna charakteru trati navíc i dopravní značkou.
Čti dále...

Předchozí1 - 10 (celkem 19)Další
Hlavní partneři
Akci podporují
Partneři