Novinky

Novinky pro rok 2001


Všem příznivcům MCVV přejeme příjemné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku 2002. Zároveň se těšíme na shledání při 10. ročníku MCVV. A to 1. 12. 2002. Čti dále...


Přidány první fotky ze závodu - bude průběžně aktualizováno. Čti dále...
9. ročník MCVV je za námi....
Za pěkného podzimního počasí s teplotou těsně pod bodem mrazu se včera rekordní počet 177 účastníků zdárně popral s obtížnou, velmi blátivou, tratí MCVV.
Vzhledem ke kvalitě trati je určitým překvapením nový traťový rekord v kategorii žen. Marta Vlčovská téměř o půl minuty pokořila svůj loňský rekord a jako první (a zatím jediná) žena zdolala trať MCVV pod hranicí 20 minut.
Možná ještě větším překvapením je první prohra trojnásobného vítěze MCVV Petra Losmana, kterého letos pokořila hned trojice nováčků závodu v čele s Jakubem Erberem a po 7 letech (podruhé v historii) tak nezbylo na stupních vítězů místo pro orientačního běžce.
Velmi kvalitním časem (traťovým rekordem) se mezi žákyněmi poprvé na Verandě prezentovala Lea Johanidesová. Její čas by stačil na vítězství i mezi dorostenkami a na 5. místo absolutně mezi ženami.
A za zmínku určitě stojí i porážka (v jedné tretře doběhnuvšího) loňského vítěze Jiřího Čivrného v kategorii veteránů nad 40 let. O tu se postaral letos ve výborné formě běhající choceňák Luboš Filip. Čti dále...A jak to vypadá 2 dny před startem MCVV s počasím? Zatímco trochu východně od Chocně již začala regulérní zima, tak zde jsme prakticky bez sněhu, teploty se drží nad nulou. Bohužel po vydatných deštích je trať dosti podmáčená. Čti dále...Tak počet přihlášených nám narostl na rovnou stovku. Mezi přihlášenými jsou nyní i favorité veteránských kategorií Knapovi z Pardubic a dále by měl dle Béďovin dorazit i loni třetí v mužích M.Šmíd (2.MČR kros, 4.Běchovice). Náplastí na nevydařená jednání o startu T.Krutského by mohl být možný start bulharského reprezentanta I.Čotova. Čti dále...


Předchozí1 - 10 (celkem 16)Další
Hlavní partneři


Partneři
Akci podporují