Přihlášky
Počet přihlášených závodníků: 309
Zobrazeny jsou pouze přihlášky se zaplaceným startovným.
Možnost přihlášení již vypršela.
jméno
ročník
klub
účastí
os.rek.
muži
1984
#kvůliholkám
3x
25:45
1984
OB TJ Sokol Žamberk
4x
24:17
1995
OK Lokomotiva Pardubice
12x
21:54
1990
AC Vysoké Mýto
1x
20:48
1983
Ústí nad Orlicí
1x
29:49
1992
HK Choceň
1x
28:23
1981
OK Lokomotiva Pardubice
8x
21:12
1996
OK Kamenice
1x
16:23
1988
K.O.B. Choceň
15x
18:00
2001
3D fitness RT
2x
22:12
1996
AC Choceň
3x
18:23
1983
Sokol Ústí nad Orlicí
2x
23:01
1986
Atletika TJ Sokol Žamberk
1x
21:37
2000
3D fitness RT
7x
20:34
1990
HK Choceň
2x
20:37
Hortlík Tomáš
1999
Ústí nad Orlicí
-
-
1986
STG Choceň
1x
23:56
1989
Jakub Jansa
2x
25:21
1993
Hvězda Pardubice Mizuno
6x
14:45
2001
SK SRCH
10x
23:12
1981
Pavel Komárek
1x
36:53
2002
Choceň
1x
30:40
1996
MIZUNO TEAM
7x
15:02
2001
OB Česká Třebová
7x
18:44
1990
OB Chrast
1x
19:39
1995
K.O.B. Choceň
19x
18:02
1986
KNEDLÍK s OMÁČKOU
1x
25:05
1991
CTB Brandýs nad Orlicí
3x
21:12
1981
Hasiči Račice nad Trotinou
2x
21:06
1991
AC Choceň
15x
17:18
1986
K.O.B. Choceň
22x
18:51
1985
K.O.B. Choceň
25x
19:30
2001
Petrů Tomáš
1x
25:22
1999
Cyklocentrum Choceň
6x
19:19
2000
OK Lokomotiva Pardubice
7x
16:37
2000
OK Lokomotiva Pardubice
7x
20:44
1993
OK Kamenice
2x
18:25
Růžička Jakub
2000
Cyklo Bendl
-
-
1986
AC Choceň
23x
17:16
1997
K.O.B. Choceň
12x
16:33
1986
AC Choceň
21x
18:25
1990
TVOJE MÁMA
2x
20:39
1983
presstextile
24x
20:32
1983
4x
21:31
1999
Dobroběh Vysoké Mýto
2x
21:45
1983
Sokol Ústí nad Orlicí
2x
21:39
1986
Choceň
1x
24:28
1997
TVOJE MÁMA
2x
26:17
1983
Kaliště
1x
19:40
1987
SKK Vysoké Mýto
7x
21:32
2001
Kross Bike Ranch team
5x
17:48
1983
K.O.B. Choceň
25x
17:43
2001
K.O.B. Choceň
15x
18:47
1987
VK Choceň
1x
24:24
2000
Slavia Hradec Králové
8x
18:54
2000
STG Česká Třebová
1x
21:10
1993
TVOJE MÁMA
1x
27:30
Vedra Ivo
1987
Pohodoví Pánkovia
-
-
1982
České Libchavy
2x
26:12
2000
OK Lokomotiva Pardubice
4x
16:24
1985
KNEDLÍK s OMÁČKOU
1x
28:27
1995
Orel Česká Třebová
5x
19:48
1982
K.O.B. Choceň
4x
24:04
1983
1x
28:45
1982
OK Lokomotiva Pardubice
14x
17:39
muži nad 40 let
1976
Nasavrky bikers
5x
22:11
Dobrovodský Dušan
1978
Pohodoví Pánkovia
-
-
1971
TJ START Náchod
16x
18:52
1972
Vencl servis Žamberk
2x
18:23
1979
4x
22:16
1973
OK Lokomotiva Pardubice
12x
17:49
1976
Slavia Hradec Králové
24x
16:50
1977
K.O.B. Choceň
4x
27:57
1975
OK Lokomotiva Pardubice
24x
20:51
1980
KOB Dobruška
10x
18:24
1973
SK SRCH
18x
23:39
1971
SK SRCH
19x
22:32
1980
SDH Vysoká u Holic
1x
36:03
1977
OB Chrast
2x
22:13
1975
OB Chrast
2x
23:48
1980
K.O.B. Choceň
3x
28:07
1976
Nepasicky cyklo tým
4x
20:37
1973
K.O.B. Choceň
7x
29:27
1978
OK Lokomotiva Pardubice
12x
19:02
1971
AC a SK Vysoke Myto
1x
33:09
1974
FAJN TÝM
3x
26:07
1972
STG Česká Třebová
4x
21:35
1975
OK Lokomotiva Pardubice
28x
20:54
1977
K.O.B. Choceň
25x
20:50
1974
Running Team Nepolisy
2x
20:58
1979
OK 99 Hradec Králové
1x
22:46
1980
OB Chrast
4x
20:14
1977
Penny Mann Litomyšl
1x
25:06
1972
OK Lokomotiva Pardubice
13x
19:43
1979
Hasiči UO
1x
27:31
1976
OB Česká Třebová
16x
17:26
1977
Cyklocentrum Choceň
10x
18:45
1974
Cyklocentrum Choceň
10x
19:44
1975
Slavia Hradec Králové
4x
24:30
1975
SK Studenec
6x
28:05
1979
Praha
13x
20:00
1978
OB Chrast
1x
29:23
1979
Zdraví ve mlýně Choceň
2x
23:34
1973
Cyklocentrum Choceň
11x
25:46
1978
OK Jihlava
1x
19:10
1976
Slavia Hradec Králové
19x
17:30
1977
K.O.B. Choceň
8x
27:14
1979
K.O.B. Choceň
4x
23:28
1980
Choceň
1x
29:12
Šulc Martin
1977
Jablonné nad Orlicí
-
-
1979
OB Česká Třebová
5x
18:27
1975
K.O.B. Choceň
28x
18:52
1973
SK Skalka - Podbřezí
2x
24:44
1976
Splašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou
11x
19:45
1978
Těžké váhy Plchovice
3x
27:28
1975
OB Chrast
1x
25:00
1978
Polička
2x
25:08
1972
TJ Spartak první brněnská
7x
16:09
muži nad 50 let
1966
Zahrádkáři Svatý Jiří
15x
26:05
1969
KOB Ústí nad Orlicí
8x
21:35
1969
OK Lokomotiva Pardubice
21x
19:17
1967
Český veslařský klub Pardubice
10x
25:04
Hanuš Pavel
1965
OB Loko Trutnov
-
-
1966
Chlumec nad Cidlinou
3x
23:20
1968
SRK
7x
22:10
1962
jarda yeti
1x
24:45
1965
Hvězda PA
17x
21:09
1966
STG Choceň
5x
25:06
1965
Korabka
5x
20:28
1965
ok99hk
3x
26:58
1965
K.O.B. Choceň
26x
21:10
1961
OK Lokomotiva Pardubice
13x
23:51
1966
K.O.B. Choceň
12x
26:35
1966
AB sped Pardubice
6x
17:34
1964
Vodáci Lesnice
2x
29:10
1969
OOB Týniště nad Orlicí
8x
28:34
1970
OB Chrast
1x
33:21
1963
Orel Česká Třebová
7x
24:08
muži nad 60 let
1957
OK 99 Hradec Králové
22x
23:21
1960
SK Choceň
13x
23:52
1952
OK Lokomotiva Pardubice
20x
21:27
1958
K.O.B. Choceň
15x
24:27
1958
Slavia Hradec Králové
19x
18:57
1959
OB Žamberk
4x
23:07
1954
OOB Chrast
21x
21:43
1953
AK Iscarex Česká Třebová
9x
21:51
1956
KRB Chrudim
13x
21:22
1951
OB Česká Třebová
17x
23:51
1958
Choceň
5x
17:51
1960
Atletický klub Iscarex Česká Třebová
18x
17:10
1960
Cyklocentrum Choceň
24x
20:10
1952
OK Lokomotiva Pardubice
26x
22:55
1952
SKIVELO Olomouc
11x
19:50
muži nad 70 let
1949
FGT Stolany
11x
21:56
1947
SKP Rychnov n.Kn.
11x
21:27
1946
runsport
22x
21:56
ženy
1983
STG Choceň
2x
26:04
2001
KOB Ústí nad Orlicí
7x
24:15
1982
Slavia Hradec Králové
3x
26:42
1981
K.O.B. Choceň
1x
68:32
1976
OK Lokomotiva Pardubice
21x
18:12
1989
K.O.B. Choceň
1x
30:14
1998
OK Kamenice
1x
22:59
1981
Choceň
1x
23:31
1998
K.O.B. Choceň
12x
25:03
1999
K.O.B. Choceň
2x
28:33
1981
OK Lokomotiva Pardubice
13x
24:25
2001
OK 99 Hradec Králové
9x
22:24
1995
Choceň
1x
28:41
1983
OB Chrast
9x
19:09
1981
K.O.B. Choceň
4x
22:59
1984
STG Choceň
1x
25:11
1981
OB Česká Třebová
1x
25:11
1999
Eliška Sajdlová
1x
30:49
1997
AK Iscarex Česká Třebová
4x
17:56
1988
K.O.B. Choceň
5x
28:45
1983
OB Česká Třebová
1x
29:48
1996
TK Choceň
4x
23:09
Vejražková Rozárka
2001
OOB TJ Turnov
-
-
1988
SK Studenec
2x
27:48
1988
KUO
6x
23:42
1983
OK Lokomotiva Pardubice
14x
20:04
ženy nad 40 let
1973
Zahrádkáři Svatý Jiří
14x
25:23
1974
KOB Ústí nad Orlicí
7x
24:30
1975
AC Choceň
8x
25:44
1979
Pasivity Žamberk
3x
25:26
1975
OB Česká Třebová
7x
25:25
1980
K.O.B. Choceň
4x
26:02
1976
Jablonné nad Orlicí
2x
25:16
1975
OB Česká Třebová
9x
24:16
1972
K.O.B. Choceň
22x
23:40
1980
Iscarex Česká Třebová
1x
27:07
1975
ok99hk
5x
25:26
1978
Zahrádkáři Svatý Jiří
6x
25:14
Mikulecká Lenka
1980
K.O.B. Choceň
-
-
1975
Hradec Králové
1x
37:28
1979
Cyklocentrum Choceň
1x
34:52
1979
SC Horní Jelení
1x
34:44
1977
Iscarex
14x
24:09
1977
Choceň
3x
27:28
1977
HaKi Run
1x
34:51
1978
HaKi-Run
1x
32:51
ženy nad 50 let
1966
AC Choceň
3x
28:29
1968
K.O.B. Choceň
3x
30:14
Hanušová Jitka
1963
OB Loko Trutnov
-
-
1960
OOB Chrast
21x
24:22
1967
OK 99 Hradec Králové
8x
23:36
1965
Silvita s.r.o. Ústí nad Orlicí
13x
21:12
1963
ISCAREX Česká Třebová
7x
28:50
1968
OOB Týniště nad Orlicí
9x
26:06
žáci
2007
Jaroslav Kulhavy cycling team
5x
21:40
2007
K.O.B. Choceň
2x
26:10
2013
AC Choceň
1x
30:56
2008
TJ START Náchod
4x
29:37
2014
K.O.B. Choceň
1x
70:08
2006
K.O.B. Choceň
2x
24:32
2006
OB Lokomotiva Pardubice
1x
20:10
2007
TVOJE MÁMA
3x
25:10
2006
OB Česká Třebová
5x
22:56
2007
Cyklocentrum Choceň
5x
25:55
2006
Cyklocentrum Choceň
4x
26:02
2006
AC Choceň
1x
25:02
2006
K.O.B. Choceň
4x
27:45
2007
AC Choceň
1x
25:30
2007
AC Choceň
1x
26:44
2010
Nepasicky cyklo tým
3x
53:01
2008
AC a SK Vysoke Myto
1x
27:45
Liška Albert
2013
OK 99 Hradec Králové
-
-
Liška Viktor
2011
OK 99 Hradec Králové
-
-
2012
Orli Choceň
6x
28:03
2007
Bike Freaks Holice
6x
21:06
2009
Slavia Hradec Králové
2x
25:31
2007
OK Jihlava
1x
19:55
2013
K.O.B. Choceň
1x
36:55
2010
K.O.B. Choceň
1x
27:22
2006
OK Lokomotiva Pardubice
1x
22:46
Šutera Josef
2013
Atletika Policka
-
-
2008
OB Chrast
1x
31:23
2007
AC Choceň
1x
26:16
2008
TJ Spartak první brněnská
1x
27:34
žákyně
2006
AC Choceň
2x
26:26
2006
K.O.B. Choceň
3x
32:32
2010
Nasavrky bikers
2x
28:49
2006
AC Choceň
2x
24:30
2010
K.O.B. Choceň
1x
41:34
2008
K.O.B. Choceň
3x
30:53
2006
OK Lokomotiva Pardubice
4x
25:42
2009
K.O.B. Choceň
3x
34:57
2008
AC Choceň
2x
28:03
2008
OB Chrast
2x
27:23
2008
K.O.B. Choceň
3x
33:55
2009
K.O.B. Choceň
3x
28:22
2006
K.O.B. Choceň
8x
26:38
2011
AC a SK Vysoke Myto
1x
34:46
2011
OK Lokomotiva Pardubice
2x
35:05
2009
K.O.B. Choceň
2x
39:23
2009
OK Lokomotiva Pardubice
3x
30:56
2008
OK 99 Hradec Králové
1x
25:50
Mikulecká Adéla
2010
K.O.B. Choceň
-
-
Mikulecká Nela
2009
K.O.B. Choceň
-
-
2006
K.O.B. Choceň
3x
26:29
2008
K.O.B. Choceň
1x
28:35
2006
AC Choceň
5x
28:25
2009
OB Chrast
1x
35:29
2006
OB Chrast
2x
26:50
2006
OB Chrast
1x
30:26
2009
Slavia Hradec Králové
2x
31:24
2012
Choceň
1x
45:14
2007
OB Chrast
2x
29:22
dorostenci
2004
Slavia Hradec Králové
4x
19:32
Dockal Daniel
2005
TJ Jiskra Humpolec
-
-
2004
Slavia Hradec Králové
6x
19:50
2005
TJ START Náchod
6x
23:17
2004
OK Lokomotiva Pardubice
4x
24:18
2003
OK Lokomotiva Pardubice
2x
20:29
2004
OK Lokomotiva Pardubice
6x
18:10
2004
Hvězda Pardubice
1x
18:58
2005
OK Lokomotiva Pardubice
1x
20:59
2003
OK Lokomotiva Pardubice
1x
19:54
2004
Tj Nové Město na Moravě z.s.
2x
16:35
2005
OB Chrast
1x
23:42
2004
Matyáš Lorenc
2x
29:44
2005
K.O.B. Choceň
3x
23:51
2005
OK Lokomotiva Pardubice
1x
25:01
2005
K.O.B. Choceň
3x
27:08
2003
Cyklocentrum Choceň
4x
26:15
2004
Cyklocentrum Choceň
8x
23:39
2005
OK Lokomotiva Pardubice
4x
23:29
2005
OB Chrast
2x
30:52
2003
K.O.B. Choceň
3x
20:40
2005
OK Lokomotiva Pardubice
3x
23:21
2002
OK Lokomotiva Pardubice
4x
20:03
2004
OK Lokomotiva Pardubice
3x
19:46
2005
OB Chrast
2x
26:02
2003
OK Lokomotiva Pardubice
1x
21:38
2005
TJ Spartak první brněnská
1x
18:46
dorostenky
2004
OK Lokomotiva Pardubice
7x
22:53
2002
OK Lokomotiva Pardubice
1x
26:01
2002
OK Lokomotiva Pardubice
6x
22:08
2003
OB Chrast
2x
24:36
2005
Bike Freaks Holice
6x
26:42
2003
OK Lokomotiva Pardubice
5x
26:37
2005
OK Lokomotiva Pardubice
4x
26:32
2005
OK Lokomotiva Pardubice
1x
22:29
2003
šedová
5x
20:28
2004
OK Lokomotiva Pardubice
1x
34:22
2002
Choceň
1x
29:05
2005
OB Chrast
2x
29:03
Hlavní partneři




Akci podporují
Partneři