Přihlášky
Počet přihlášených závodníků: 185
Zobrazeny jsou pouze přihlášky se zaplaceným startovným.
Přihlásit se můžete ZDE - termín přihlášek vyprší 27. 1. 2021 v 23:59:59.
jméno
ročník
klub
účastí
os.rek.
muži
1984
OB TJ Sokol Žamberk
3x
24:17
1999
Prestige Cycling Team
1x
20:14
1995
OK Lokomotiva Pardubice
11x
21:54
1988
K.O.B. Choceň
14x
18:00
1996
AC Choceň
2x
18:23
2001
SK SRCH
9x
23:12
1986
OK Lokomotiva Pardubice
12x
18:02
Komárek Pavel
1981
Pavel Komárek
-
-
1996
MIZUNO TEAM
6x
15:02
2001
OB Česká Třebová
6x
18:44
1995
K.O.B. Choceň
18x
18:02
1993
OK Lokomotiva Pardubice
7x
16:59
1995
AC Choceň
5x
18:28
1991
CTB Brandýs nad Orlicí
3x
21:12
1981
Hasiči Račice nad Trotinou
1x
21:06
1991
AC Choceň
14x
17:18
1985
K.O.B. Choceň
24x
19:30
2000
OK Lokomotiva Pardubice
6x
17:09
2000
OK Lokomotiva Pardubice
6x
20:44
1986
AC Choceň
22x
17:16
1997
K.O.B. Choceň
11x
16:33
1986
K.O.B. Choceň
17x
24:00
1989
OK 99 Hradec Králové
8x
19:07
1987
SKK Vysoké Mýto
6x
21:32
2001
K.O.B. Choceň
14x
18:47
Švec Martin
1987
VK Choceň
-
-
1987
ISCAREX Česká Třebová
3x
18:16
Vedra Ivo
1987
Pohodoví Pánkovia
-
-
Vojta Dominik
1987
K.O.B. Choceň
-
-
1995
Orel Česká Třebová
4x
20:38
1982
K.O.B. Choceň
3x
24:04
1982
OK Lokomotiva Pardubice
13x
17:39
muži nad 40 let
Dobrovodský Dušan
1978
Pohodoví Pánkovia
-
-
1979
Slavia Hradec Králové
11x
18:55
1975
OK Lokomotiva Pardubice
6x
20:22
1977
Sokol Tisova
2x
20:30
1976
Slavia Hradec Králové
23x
16:50
1975
OK Lokomotiva Pardubice
23x
20:51
1973
SK SRCH
17x
23:39
1971
SK SRCH
18x
22:32
1977
OB Chrast
1x
22:26
1975
OB Chrast
1x
23:48
1980
K.O.B. Choceň
2x
28:07
1973
K.O.B. Choceň
7x
29:27
1978
OK Lokomotiva Pardubice
11x
19:02
1979
OK 99 Hradec Králové
14x
15:25
1975
OK Lokomotiva Pardubice
3x
26:31
1975
OK Lokomotiva Pardubice
27x
20:54
1977
K.O.B. Choceň
24x
20:50
1980
OB Chrast
3x
20:14
1980
OB Česká Třebová
5x
21:21
1976
OB Česká Třebová
16x
17:26
1979
KaMikaze team
5x
19:34
1975
SK Studenec
5x
28:05
Slavík Ondřej
1978
OB Chrast
-
-
1979
Zdraví ve mlýně Choceň
1x
23:45
1971
K.O.B. Choceň
2x
19:53
1979
K.O.B. Choceň
3x
23:28
1979
OB Česká Třebová
4x
18:27
1975
K.O.B. Choceň
27x
18:52
1976
Splašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou
10x
19:45
1977
Vencl tým Ústí nad Orlicí
2x
23:10
1978
OK Lokomotiva Pardubice
7x
19:59
1977
OK Lokomotiva Pardubice
8x
18:46
muži nad 50 let
1969
KOB Ústí nad Orlicí
7x
21:35
1969
OK Lokomotiva Pardubice
20x
19:17
1968
SRK
6x
22:10
1966
STG Choceň
4x
25:06
1965
K.O.B. Choceň
25x
21:10
1966
K.O.B. Choceň
11x
26:35
1964
Vodáci Lesnice
1x
30:08
Szymala Pavel
1964
Frýdek-Místek
-
-
Vacek Frantisek
1970
OB Chrast
-
-
1963
Orel Česká Třebová
6x
24:08
muži nad 60 let
1957
OK 99 Hradec Králové
21x
23:21
1952
OK Lokomotiva Pardubice
19x
21:27
1958
K.O.B. Choceň
14x
24:27
1958
Slavia Hradec Králové
18x
18:57
1959
OB Žamberk
3x
23:07
1954
OOB Chrast
20x
21:43
1951
OB Česká Třebová
16x
23:51
1958
Choceň
5x
17:51
1960
Cyklocentrum Choceň
23x
20:10
1952
OK Lokomotiva Pardubice
25x
22:55
muži nad 70 let
1946
runsport
21x
21:56
1946
K.O.B. Choceň
27x
19:00
ženy
2001
KOB Ústí nad Orlicí
6x
24:15
Dvorská Renata
1981
K.O.B. Choceň
-
-
1976
OK Lokomotiva Pardubice
20x
18:12
Fridrichová Kateřina
1992
STG Choceň
-
-
Grundmanová Kateřina
1989
K.O.B. Choceň
-
-
1981
Choceň
1x
23:31
2001
OK 99 Hradec Králové
8x
22:24
Kubíková Martina
1995
Choceň
-
-
1993
OK Lokomotiva Pardubice
4x
21:05
Kurtar Gülşah
1995
Ankara
-
-
1983
OB Chrast
8x
19:09
1997
OB Chrast
1x
38:11
1981
K.O.B. Choceň
3x
23:37
Pavlíčková Kateřina
1984
STG Choceň
-
-
Pešková Jana
1982
OB Česká Třebová
-
-
2000
OK Lokomotiva Pardubice
5x
22:34
1981
OB Česká Třebová
1x
25:11
1990
KUO
2x
23:00
Prokešová Janet
1983
OB Česká Třebová
-
-
1999
K.O.B. Choceň
10x
22:22
2001
K.O.B. Choceň
5x
26:01
1988
K.O.B. Choceň
5x
28:45
Šuterová Kateřina
1983
OB Česká Třebová
-
-
1996
TK Choceň
3x
23:09
1985
OK Lokomotiva Pardubice
8x
21:17
Vejražková Rozárka
2001
OOB TJ Turnov
-
-
1988
SK Studenec
1x
27:48
1983
OK Lokomotiva Pardubice
13x
20:04
ženy nad 40 let
1956
OK 99 Hradec Králové
21x
24:34
1974
KOB Ústí nad Orlicí
6x
24:30
1975
OB Česká Třebová
6x
25:51
1978
OK Lokomotiva Pardubice
7x
26:15
1975
OB Česká Třebová
8x
24:16
Mikulecká Lenka
1980
K.O.B. Choceň
-
-
1977
Iscarex
13x
24:09
1977
Choceň
2x
27:28
1976
OK Lokomotiva Pardubice
8x
26:21
1980
OB Chrast
2x
24:14
ženy nad 50 let
1968
K.O.B. Choceň
3x
30:14
1958
Vodáci Lesnice
1x
40:42
1960
OOB Chrast
20x
24:22
1967
OK 99 Hradec Králové
7x
23:36
1962
Brušperk
2x
40:14
1963
ISCAREX Česká Třebová
6x
28:50
žáci
Dvorský Michal
2014
K.O.B. Choceň
-
-
Frosch Vítek
2008
OK Lokomotiva Pardubice
-
-
2006
OB Česká Třebová
4x
23:50
2006
AC Choceň
1x
25:02
Klas Šimon
2007
AC Choceň
-
-
Klas Štěpán
2007
AC Choceň
-
-
Kurka Ondra
2007
Sokol Tisova
-
-
Liška Albert
2013
OK 99 Hradec Králové
-
-
Liška Viktor
2011
OK 99 Hradec Králové
-
-
2012
K.O.B. Choceň
5x
28:03
2007
Bike Freaks Holice
5x
21:06
Šimek Vojtěch
2010
K.O.B. Choceň
-
-
Zeman Jindřich
2007
AC Choceň
-
-
žákyně
2006
AC Choceň
1x
26:26
2006
K.O.B. Choceň
3x
32:32
2006
AC Choceň
2x
24:30
Dvorská Veronika
2010
K.O.B. Choceň
-
-
2006
OK Lokomotiva Pardubice
3x
25:42
2008
AC Choceň
1x
28:03
Charouzová Eliška
2008
OB Chrast
-
-
2008
OB Chrast
1x
28:45
2008
K.O.B. Choceň
2x
33:55
2009
K.O.B. Choceň
2x
28:22
2006
K.O.B. Choceň
8x
26:38
2011
OK Lokomotiva Pardubice
1x
35:05
2009
K.O.B. Choceň
1x
41:45
2009
OK Lokomotiva Pardubice
2x
30:56
Mikulecká Adéla
2010
K.O.B. Choceň
-
-
Mikulecká Nela
2009
K.O.B. Choceň
-
-
2006
AC Choceň
5x
28:25
Slavíková Barbora
2009
OB Chrast
-
-
2006
OB Chrast
1x
26:50
Slavíková Tereza
2006
OB Chrast
-
-
Štanglerová Lucie
2012
Choceň
-
-
Švíglerová Kateřina
2007
OK Lokomotiva Pardubice
-
-
2007
OB Chrast
1x
29:23
dorostenci
2004
OK Lokomotiva Pardubice
3x
24:18
2004
OK Lokomotiva Pardubice
5x
18:10
Keller Filip
2005
OB Chrast
-
-
2005
K.O.B. Choceň
2x
26:32
2005
K.O.B. Choceň
2x
27:08
2005
OK Lokomotiva Pardubice
3x
23:29
2005
OB Chrast
1x
30:52
2003
K.O.B. Choceň
2x
22:48
2002
OK Lokomotiva Pardubice
3x
20:41
2005
OB Chrast
1x
26:02
2004
Vencl tým Ústí nad Orlicí
2x
22:19
2005
SKK Vysoké Mýto
1x
23:57
dorostenky
2004
OK Lokomotiva Pardubice
6x
22:53
2002
OK Lokomotiva Pardubice
5x
22:08
2003
OB Chrast
1x
24:36
2005
Bike Freaks Holice
5x
26:42
2003
OK Lokomotiva Pardubice
4x
26:37
2005
OK Lokomotiva Pardubice
3x
26:32
2005
OB Chrast
1x
29:03
Hlavní partneři




Akci podporují
Partneři