Novinky

Novinky pro rok 2009


PF 2010
Jako poslední novinku k letošnímu ročníku MCVV přinášíme informaci o zkompletování fotogalerie 17. ročníku.

Nezbývá nám tedy než všem partnerům, závodníkům a divákům Malé ceny Velké Verandy popřát krásné prožití vánočních svátků a vše nejlepší v novém roce 2010.

Nashledanou 5. prosince 2010 na Verandě!
" Čti dále...


Prezentace MCVV v Orlickém deníku
Orlický deník v dnešním vydání věnoval celou stránku ohlednutí za letošní Verandou. Velký článek a rozhovor s Lukášem Kourkem z pera Pavla Ryšavého je doplněn třemi fotkami ze závodu.
Doporučujeme k přečtení!" Čti dále...


Fotky
Do fotogalerie byly přidány první fotky ze 17. ročníku MCVV. Můžete si zatím prohlédnout jakým stylem zdolávali dnešní trať medailisté v hlavních kategoriích.
Další fotky budou postupně přibývat v průběhu následujícího týdne." Čti dále...


Ztráty a nálezy
V cílové aréně zůstalo po závodnících několik kusů zapomenutých věcí. Pokud něco postrádáte, pošlete nám e-mail s popisem." Čti dále...


Statistika 17. ročníku MCVV:

" Čti dále...Neoficiální výsledky
Na stránce online výsledků můžete nahlédnout do zatím neoficiálních výsledků 17. ročníku MCVV. Čti dále...Příjem e-mailových přihlášek uzavřen
Děkujeme všem z rekordního počtu 296 závodníků, kteří nám zaslali svoji mailovou přihlášku.
V seznamu přihlášených si můžete vaši přihlášku zkontrolovat.
Ve startovní listině se podívat jaké máte přiděleno startovní číslo a startovní čas.

Jako poslední dorazila symbolicky přihláška od traťového rekordmana Petra Losmana. Takže se můžeme těšit nejen na jeho souboj s atlety, kteří Verandě dominovali v posledních letech, ale i s tratí, na které se naposledy představil v roce 2002. Čti dále...


Nejdůležitější pokyny před startem

  • Startovní číslo noste viditelně na prsou. V opačném případě vás rozhodčí na trati nemusí identifikovat a hrozí vám diskvalifikace.
  • Do startovního prostoru se dostavte včas! Minimálně 2 minuty před startem. Každý závodník je zodpovědný za to, že se včas dostaví na start. Čas závodu se měří od startovního času vyznačeného na startovním čísle. Oficiálním časem závodu je středoevropský čas (UTC +1)
  • Trať je značena červenými fáborky, odbočky jsou vyznačeny páskou. Změna charakteru trati navíc i dopravní značkou. :-)
" Čti dále...

Předchozí1 - 10 (celkem 20)Další
Hlavní partneři
Akci podporují
Partneři