3. 12. 2001 8:00

9. ročník MCVV je za námi....
Za pěkného podzimního počasí s teplotou těsně pod bodem mrazu se včera rekordní počet 177 účastníků zdárně popral s obtížnou, velmi blátivou, tratí MCVV.
Vzhledem ke kvalitě trati je určitým překvapením nový traťový rekord v kategorii žen. Marta Vlčovská téměř o půl minuty pokořila svůj loňský rekord a jako první (a zatím jediná) žena zdolala trať MCVV pod hranicí 20 minut.
Možná ještě větším překvapením je první prohra trojnásobného vítěze MCVV Petra Losmana, kterého letos pokořila hned trojice nováčků závodu v čele s Jakubem Erberem a po 7 letech (podruhé v historii) tak nezbylo na stupních vítězů místo pro orientačního běžce.
Velmi kvalitním časem (traťovým rekordem) se mezi žákyněmi poprvé na Verandě prezentovala Lea Johanidesová. Její čas by stačil na vítězství i mezi dorostenkami a na 5. místo absolutně mezi ženami.
A za zmínku určitě stojí i porážka (v jedné tretře doběhnuvšího) loňského vítěze Jiřího Čivrného v kategorii veteránů nad 40 let. O tu se postaral letos ve výborné formě běhající choceňák Luboš Filip.

Hlavní partneři


Partneři
Akci podporují