Výsledky
28. ročník - neděle 28. 2. 2021 (jasno, blátivo, 3°C)
Výsledky předchozích ročníků?

Zajímají Vás výsledky předchozích ročníků? Ty naleznete ve Statistice

žáci
1.
2007
OK Jihlava
19:55
2.
2006
OB Lokomotiva Pardubice
20:10
3.
2007
Bike Freaks Holice
22:18
4.
2006
OK Lokomotiva Pardubice
22:46
5.
2006
OB Česká Třebová
22:56
6.
2006
K.O.B. Choceň
24:32
7.
2007
AC Choceň
25:30
8.
2007
TVOJE MÁMA
25:44
9.
2007
AC Choceň
26:16
10.
2007
AC Choceň
26:44
11.
2010
K.O.B. Choceň
27:22
12.
2008
TJ Spartak první brněnská
27:34
13.
2008
AC a SK Vysoke Myto
27:45
14.
2006
K.O.B. Choceň
28:05
15.
2007
K.O.B. Choceň
28:28
16.
2009
Slavia Hradec Králové
28:42
17.
2008
TJ START Náchod
29:37
18.
2007
Cyklocentrum Choceň
29:45
19.
2012
Orli Choceň
30:17
20.
2008
OB Chrast
31:23
21.
2006
Cyklocentrum Choceň
31:55
22.
2013
K.O.B. Choceň
36:55
23.
2010
Nepasicky cyklo tým
64:52
24.
2014
K.O.B. Choceň
70:08
dorostenci
1.
2004
Tj Nové Město na Moravě z.s.
17:59
2.
2005
TJ Spartak první brněnská
18:46
3.
2004
Hvězda Pardubice
18:58
4.
2004
OK Lokomotiva Pardubice
19:10
5.
2004
Slavia Hradec Králové
19:50
6.
2003
OK Lokomotiva Pardubice
19:54
7.
2002
OK Lokomotiva Pardubice
20:03
8.
2003
OK Lokomotiva Pardubice
20:29
9.
2003
K.O.B. Choceň
20:40
10.
2004
Slavia Hradec Králové
20:43
11.
2005
OK Lokomotiva Pardubice
20:59
12.
2004
OK Lokomotiva Pardubice
21:20
13.
2003
OK Lokomotiva Pardubice
21:38
14.
2005
TJ START Náchod
23:17
15.
2005
OK Lokomotiva Pardubice
23:21
16.
2005
OB Chrast
23:42
17.
2005
K.O.B. Choceň
23:51
18.
2005
OK Lokomotiva Pardubice
25:01
19.
2004
Cyklocentrum Choceň
25:50
20.
2005
OK Lokomotiva Pardubice
27:19
21.
2004
OK Lokomotiva Pardubice
27:37
22.
2005
K.O.B. Choceň
29:24
23.
2005
OB Chrast
30:04
24.
2003
Cyklocentrum Choceň
30:47
25.
2005
OB Chrast
33:04
muži
1.
1996
MIZUNO TEAM
15:15
2.
1993
Hvězda Pardubice Mizuno
15:45
3.
1996
OK Kamenice
16:23
4.
2000
OK Lokomotiva Pardubice
16:37
5.
2000
OK Lokomotiva Pardubice
17:24
6.
2001
Kross Bike Ranch team
17:48
7.
1995
K.O.B. Choceň
18:06
8.
1993
OK Kamenice
18:25
9.
1997
K.O.B. Choceň
18:32
10.
1982
OK Lokomotiva Pardubice
19:10
11.
2000
Slavia Hradec Králové
19:24
12.
1996
AC Choceň
19:29
13.
1990
OB Chrast
19:39
14.
1983
Kaliště
19:40
15.
1995
Orel Česká Třebová
19:48
16.
1991
AC Choceň
19:49
17.
1985
K.O.B. Choceň
19:50
18.
1988
K.O.B. Choceň
20:04
19.
2001
OB Česká Třebová
20:30
20.
1990
AC Vysoké Mýto
20:48
21.
2000
STG Česká Třebová
21:10
22.
2001
K.O.B. Choceň
21:18
23.
1990
HK Choceň
21:27
24.
1983
Sokol Ústí nad Orlicí
21:39
2000
3D fitness RT
21:39
26.
1999
Dobroběh Vysoké Mýto
21:45
27.
1983
presstextile
21:58
28.
2001
3D fitness RT
22:12
29.
1983
K.O.B. Choceň
22:25
30.
1983
22:28
31.
1981
Hasiči Račice nad Trotinou
22:47
32.
1983
Sokol Ústí nad Orlicí
23:01
33.
1986
AC Choceň
23:20
34.
1990
TVOJE MÁMA
23:51
35.
1986
STG Choceň
23:56
36.
1987
SKK Vysoké Mýto
24:00
37.
1981
OK Lokomotiva Pardubice
24:04
38.
1987
VK Choceň
24:24
39.
1986
Choceň
24:28
40.
2000
OK Lokomotiva Pardubice
24:33
41.
1986
KNEDLÍK s OMÁČKOU
25:05
42.
1986
AC Choceň
25:17
43.
2001
Petrů Tomáš
25:22
44.
1982
K.O.B. Choceň
25:51
45.
1982
České Libchavy
26:12
46.
1984
OB TJ Sokol Žamberk
26:24
47.
1995
OK Lokomotiva Pardubice
26:39
48.
2001
SK SRCH
26:48
49.
1993
TVOJE MÁMA
27:30
50.
1992
HK Choceň
28:23
51.
1985
KNEDLÍK s OMÁČKOU
28:27
52.
1997
TVOJE MÁMA
28:31
53.
1989
Jakub Jansa
28:32
54.
1983
28:45
55.
1984
#kvůliholkám
29:30
56.
1983
Ústí nad Orlicí
29:49
57.
2002
Choceň
30:40
58.
1981
Pavel Komárek
36:53
muži nad 40 let
1.
1978
OK Jihlava
19:10
2.
1976
Slavia Hradec Králové
20:18
3.
1980
KOB Dobruška
20:19
4.
1979
OB Česká Třebová
20:21
5.
1976
Slavia Hradec Králové
20:33
6.
1972
Vencl servis Žamberk
20:38
7.
1980
OB Chrast
20:50
8.
1977
Cyklocentrum Choceň
21:08
9.
1976
Splašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou
21:23
10.
1971
TJ START Náchod
21:53
11.
1974
Running Team Nepolisy
22:04
12.
1977
OB Chrast
22:13
13.
1976
Nepasicky cyklo tým
22:42
14.
1972
TJ Spartak první brněnská
22:44
15.
1979
OK 99 Hradec Králové
22:46
16.
1973
OK Lokomotiva Pardubice
23:16
17.
1978
OK Lokomotiva Pardubice
23:26
18.
1979
Zdraví ve mlýně Choceň
23:34
19.
1972
STG Česká Třebová
23:56
20.
1975
OB Chrast
24:10
21.
1979
K.O.B. Choceň
24:37
22.
1973
SK Skalka - Podbřezí
24:44
23.
1975
OB Chrast
25:00
24.
1977
Penny Mann Litomyšl
25:06
25.
1978
Polička
26:13
26.
1975
OK Lokomotiva Pardubice
26:25
27.
1975
K.O.B. Choceň
26:40
28.
1974
FAJN TÝM
26:42
29.
1979
Hasiči UO
27:31
30.
1972
OK Lokomotiva Pardubice
27:43
31.
1975
Slavia Hradec Králové
28:25
32.
1979
Praha
28:30
33.
1971
SK SRCH
28:33
34.
1975
SK Studenec
28:57
35.
1978
OB Chrast
29:23
36.
1975
OK Lokomotiva Pardubice
29:37
37.
1973
Cyklocentrum Choceň
29:51
38.
1973
SK SRCH
30:15
39.
1978
Těžké váhy Plchovice
30:47
40.
1977
K.O.B. Choceň
31:08
41.
1980
K.O.B. Choceň
31:14
42.
1977
K.O.B. Choceň
32:14
43.
1971
AC a SK Vysoke Myto
33:09
44.
1980
SDH Vysoká u Holic
36:03
45.
1977
K.O.B. Choceň
53:25
muži nad 50 let
1.
1966
AB sped Pardubice
22:12
2.
1965
Korabka
22:30
3.
1965
K.O.B. Choceň
23:51
4.
1968
SRK
24:29
5.
1969
KOB Ústí nad Orlicí
25:18
1966
Chlumec nad Cidlinou
25:18
7.
1969
OK Lokomotiva Pardubice
25:40
8.
1966
STG Choceň
27:53
9.
1964
Vodáci Lesnice
29:10
10.
1966
Zahrádkáři Svatý Jiří
29:17
11.
1966
K.O.B. Choceň
29:54
12.
1963
Orel Česká Třebová
30:11
13.
1967
Český veslařský klub Pardubice
31:35
14.
1961
OK Lokomotiva Pardubice
32:22
15.
1965
ok99hk
32:26
16.
1969
OOB Týniště nad Orlicí
32:28
17.
1970
OB Chrast
33:21
18.
1965
Hvězda PA
37:01
muži nad 60 let
1.
1960
Atletický klub Iscarex Česká Třebová
21:01
2.
1958
Slavia Hradec Králové
25:08
3.
1956
KRB Chrudim
25:09
4.
1953
AK Iscarex Česká Třebová
25:49
5.
1959
OB Žamberk
25:54
6.
1954
OOB Chrast
26:32
7.
1960
Cyklocentrum Choceň
26:34
8.
1960
SK Choceň
26:56
9.
1952
SKIVELO Olomouc
27:30
10.
1952
OK Lokomotiva Pardubice
28:25
11.
1958
K.O.B. Choceň
30:39
12.
1957
OK 99 Hradec Králové
31:46
13.
1951
OB Česká Třebová
33:46
14.
1952
OK Lokomotiva Pardubice
36:14
muži nad 70 let
1.
1949
FGT Stolany
26:18
2.
1947
SKP Rychnov n.Kn.
37:09
3.
1946
runsport
41:47
žákyně
1.
2008
OK 99 Hradec Králové
25:50
2.
2006
AC Choceň
27:20
3.
2008
OB Chrast
27:23
4.
2006
OK Lokomotiva Pardubice
27:39
5.
2008
K.O.B. Choceň
28:35
6.
2006
OB Chrast
29:08
7.
2007
OB Chrast
29:22
8.
2008
AC Choceň
29:26
9.
2006
K.O.B. Choceň
29:46
10.
2006
OB Chrast
30:26
11.
2008
K.O.B. Choceň
31:52
12.
2009
K.O.B. Choceň
32:09
13.
2009
OK Lokomotiva Pardubice
34:24
14.
2011
AC a SK Vysoke Myto
34:46
15.
2009
OB Chrast
35:29
16.
2009
Slavia Hradec Králové
36:30
17.
2011
OK Lokomotiva Pardubice
36:51
18.
2009
K.O.B. Choceň
38:05
19.
2009
K.O.B. Choceň
39:23
20.
2008
K.O.B. Choceň
39:33
21.
2010
K.O.B. Choceň
41:34
22.
2012
Choceň
45:14
23.
2017
78:03
dorostenky
1.
2003
šedová
20:28
2.
2005
OK Lokomotiva Pardubice
22:29
3.
2002
OK Lokomotiva Pardubice
26:01
4.
2002
OK Lokomotiva Pardubice
27:01
5.
2004
OK Lokomotiva Pardubice
27:34
6.
2003
OB Chrast
27:55
7.
2005
Bike Freaks Holice
28:12
8.
2003
OK Lokomotiva Pardubice
28:47
9.
2005
OK Lokomotiva Pardubice
28:59
10.
2002
Choceň
29:05
11.
2005
OB Chrast
31:51
12.
2004
OK Lokomotiva Pardubice
34:22
ženy
1.
1997
AK Iscarex Česká Třebová
19:02
2.
1976
OK Lokomotiva Pardubice
21:01
3.
1983
OB Chrast
21:52
4.
2001
OK 99 Hradec Králové
22:27
5.
1981
K.O.B. Choceň
22:59
1998
OK Kamenice
22:59
7.
1983
OK Lokomotiva Pardubice
23:04
8.
1984
STG Choceň
25:11
9.
1983
STG Choceň
26:04
10.
1998
K.O.B. Choceň
26:21
11.
1996
TK Choceň
27:03
12.
1982
Slavia Hradec Králové
28:20
13.
1988
SK Studenec
28:32
14.
1995
Choceň
28:41
15.
1999
K.O.B. Choceň
28:57
16.
2001
KOB Ústí nad Orlicí
29:12
17.
1983
OB Česká Třebová
29:48
18.
1989
K.O.B. Choceň
30:14
19.
1999
Eliška Sajdlová
30:49
20.
1981
OK Lokomotiva Pardubice
32:07
21.
1981
K.O.B. Choceň
68:32
ženy nad 40 let
1.
1972
K.O.B. Choceň
24:41
2.
1975
OB Česká Třebová
25:25
3.
1979
Pasivity Žamberk
26:39
4.
1980
Iscarex Česká Třebová
27:07
5.
1975
OB Česká Třebová
27:37
6.
1977
Iscarex
27:46
7.
1975
ok99hk
28:25
8.
1973
Zahrádkáři Svatý Jiří
28:43
9.
1974
KOB Ústí nad Orlicí
31:19
10.
1977
Choceň
31:43
11.
1980
K.O.B. Choceň
32:49
12.
1978
HaKi-Run
32:51
13.
1979
SC Horní Jelení
34:44
14.
1977
HaKi Run
34:51
15.
1979
Cyklocentrum Choceň
34:52
16.
1979
Hvězda Pardubice
35:01
17.
1975
Hradec Králové
37:28
ženy nad 50 let
1.
1965
Silvita s.r.o. Ústí nad Orlicí
24:07
2.
1967
OK 99 Hradec Králové
26:05
3.
1966
AC Choceň
29:05
4.
1960
OOB Chrast
29:06
5.
1968
OOB Týniště nad Orlicí
30:44
6.
1963
ISCAREX Česká Třebová
34:24
Hlavní partneři




Akci podporují
Partneři