Výsledky
27. ročník - neděle 1. 12. 2019 (polojasno, 1°C)
Výsledky předchozích ročníků?

Zajímají Vás výsledky předchozích ročníků? Ty naleznete ve Statistice

žáci
1.
2006
Jiskra Ústí nad Orlicí
20:17
2.
2006
TJ Šumperk
20:25
3.
2008
OK99 Hradec Králové
20:28
4.
2007
BIKE FREAKS HOLICE
21:06
5.
2007
Nasavrky bikers
21:40
6.
2008
Choceň
23:19
7.
2005
OK Lokomotiva Pardubice
23:29
8.
2006
CET
23:50
9.
2005
SKK Vysoké Mýto
23:57
10.
2006
AC Choceň,soplek
25:02
11.
2007
Tvoje Máma
25:10
12.
2009
Slavia Hradec Králové
25:31
13.
2007
ZŠ Trstěnice
25:40
14.
2005
OB Chrast
26:02
15.
2007
Orlov
26:05
16.
2007
K.O.B. Choceň
26:10
17.
2005
OK Lokomotiva Pardubice
26:28
18.
2005
K.O.B. Choceň
26:34
19.
2005
K.O.B. Choceň
27:08
20.
2006
Cyklocentrum Choceň
27:59
21.
2012
Labeta Team
28:03
22.
2008
OK Lokomotiva Pardubice
28:21
23.
2009
Choceň
28:53
24.
2006
Orlov
29:24
25.
2007
SKK Vysoké Mýto
29:31
26.
2005
OB Chrast
30:52
27.
2013
AC Choceň
30:56
28.
2009
Cyklocentrum Choceň
32:09
29.
2007
OB Chrast
32:38
30.
2010
Slavia Hradec Králové
37:04
31.
2010
Nepasycký cyklotým
57:03
dorostenci
1.
2004
TJ Nové Město na Moravě z.s.
16:35
2.
2003
PENZION VRBICE
16:53
3.
2003
OK99 Hradec Králové
16:57
4.
2001
OK99 Hradec Králové
17:07
5.
2002
K.O.B. Choceň
17:13
6.
2001
Vencl tým Ústí nad Orlicí
17:32
7.
2003
Iscarex
17:49
8.
2001
Kross Bkeranch TEAM
17:58
9.
2003
Slavia Hradec Králové
18:04
10.
2004
OK Lokomotiva Pardubice
18:10
11.
2001
CET
18:44
12.
2001
K.O.B. Choceň
19:00
13.
2002
SK OS Nové Město na Moravě
19:09
14.
2003
Hvězda SKP Pardubice
19:27
15.
2004
Slavia Hradec Králové
19:32
16.
2002
OK Lokomotiva Pardubice
19:37
17.
2004
OK Lokomotiva Pardubice
19:46
18.
2004
OK Lokomotiva Pardubice
20:18
19.
2004
Slavia Hradec Králové
20:25
20.
2004
Atletika Kolín
20:33
21.
2002
SKP Rychnov n. Kn.
22:16
22.
2004
Dlouhá Třebová
22:19
23.
2001
Pasivity Žamberk
22:48
24.
2004
OK Lokomotiva Pardubice
22:58
25.
2002
SKP Rychnov n.Kn.
23:17
26.
2004
Cyklocentrum Choceň
23:53
27.
2004
OK Lokomotiva Pardubice
24:18
28.
2002
Nasavrky bikers
28:30
29.
2004
K.O.B. Choceň
30:08
muži
1.
1993
Hvězda Pardubice Mizuno
14:46
2.
1996
Mizuno Team
15:02
3.
1988
SK Severka Šumperk
15:07
4.
1999
K.O.B. Choceň
15:38
5.
1999
AK Šternberk
16:11
6.
1994
Olymp Praha
16:16
7.
2000
OK Lokomotiva Pardubice
16:24
8.
1996
OK Jihlava
16:56
9.
1985
TJ Nové Město na Moravě z.s.
17:26
10.
2000
K.O.B. Choceň
17:56
11.
1985
CHDP Sport Division
18:12
12.
1998
Slavia Hradec Králové
18:14
13.
1987
Česká Třebová
18:16
14.
1995
K.O.B. Choceň
18:22
15.
1996
AC Choceň,soplek
18:23
1987
HORO Česká Třebová
18:23
17.
1999
SKP Rychnov n. Kn.
18:41
18.
1991
AC Choceň,soplek
18:43
19.
2000
Slavia Hradec Králové
18:54
20.
1986
KOB DOB
19:01
21.
1986
OK Lokomotiva Pardubice
19:06
22.
1997
K.O.B. Choceň
19:22
23.
1987
AtPol
19:24
24.
1985
Canmore
19:27
25.
1997
TJ Nové Město na Moravě z.s.
19:31
26.
1999
K.O.B. Choceň
19:32
27.
1986
AC Choceň
19:34
28.
1985
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
19:44
29.
1991
MTBO Racing team Hradec Králové
20:01
30.
1992
Buffalo Team OK Jihlava
20:13
31.
1986
K.O.B. Choceň
20:24
32.
1985
K.O.B. Choceň
20:27
33.
1994
K.O.B. Choceň
20:37
1990
HK Choceň
20:37
35.
1995
Orel Česká Třebová
20:38
36.
1988
K.O.B. Choceň
20:49
37.
1995
AC Choceň
20:55
38.
1994
Petr Dostál
21:00
39.
1982
Hasiči Račice nad Trotinou
21:06
40.
2000
OK Jihlava
21:10
41.
1991
CTB Brandýs nad Orlicí
21:12
42.
1981
KRB Chrudim
21:21
43.
1983
Presstextile
21:26
44.
2000
Vencl tým Ústí nad Orlicí
21:30
45.
1983
Choceň
21:31
46.
1986
MatKrys
21:37
47.
1980
Slavia Hradec Králové
21:49
48.
2000
Horní Jelení
21:56
49.
1986
HK Choceň
21:57
50.
1983
K.O.B. Choceň
22:06
51.
1984
Nymburk
22:12
52.
1981
OK Lokomotiva Pardubice
22:16
53.
1989
SKK Vysoké Mýto
22:22
54.
1980
Choceň
22:24
55.
2000
Synové
22:26
56.
1982
22:31
57.
1991
Challenger
22:36
58.
1980
Sokol Česká Třebová
22:39
59.
1983
Ústí / Nekoř
23:01
60.
1984
Choceňák a Vamberáci
23:02
61.
1983
Ústí / Nekoř
23:18
62.
1990
CET
23:22
63.
1981
STG Choceň
23:23
64.
1995
OK Lokomotiva Pardubice
23:35
1989
HK Choceň
23:35
1985
Kyšperk Ski Team / Synové výčepu
23:35
67.
1999
Vysoké Mýto
23:51
68.
1985
SDH Hemže
24:06
69.
1984
OB TJ Sokol Žamberk
24:17
70.
1980
Tvoje Máma
24:27
71.
1982
KSK Koldín, z.s.
24:34
72.
1981
Choceňák a Vamberáci
24:51
73.
1993
SKK Vysoké Mýto
25:01
74.
1980
Choceňák a Vamberáci
25:02
75.
1983
HK Choceň
25:14
76.
1981
Miroslav Šlégr
25:21
77.
1984
OOB Albrechtice nad Orlicí
25:41
1986
AC Choceň
25:41
79.
1984
kvůli holkám
25:45
80.
1981
Běhej Poděbrady
25:54
81.
1986
K.O.B. Choceň
27:21
82.
1980
K.O.B. Choceň
28:07
83.
1988
STG Choceň
28:54
84.
1985
Lichkov
29:10
85.
1985
CHDP Sport Division
30:27
muži nad 40 let
1.
1979
OK99 Hradec Králové
17:05
2.
1975
Hvězda SKP Pardubice
17:22
3.
1976
Slavia Hradec Králové
18:29
4.
1977
OK Lokomotiva Pardubice
18:46
5.
1976
Seishinkan Kendo Brno
19:17
6.
1977
Cyklocentrum Choceň
19:18
7.
1974
Martin Bureš
19:27
8.
1979
KaMikaze team
19:34
9.
1975
K.O.B. Choceň
19:48
10.
1978
OK Lokomotiva Pardubice
20:04
11.
1976
Slavia Hradec Králové
20:05
12.
1974
Cyklocentrum Choceň
20:09
13.
1974
Páni Kluci
20:15
14.
1973
OK Lokomotiva Pardubice
20:21
15.
1976
Splašená lokomotiva Chlumec n
20:31
16.
1976
Nepasycký cyklotým
20:44
17.
1971
Czech Outdoor Extréme Team
20:52
18.
1976
CET
20:57
19.
1974
Running Team Nepolisy
20:58
20.
1975
Magnus Orienteering
21:03
21.
1977
Cyklo Profi Golf Fren
21:08
22.
1979
Slavia Hradec Králové
21:16
23.
1972
Česká Třebová
21:35
24.
1976
OK Lokomotiva Pardubice
21:55
25.
1976
K.O.B. Choceň
21:58
26.
1976
FE-NO MEN
22:13
27.
1979
Choceň
22:16
28.
1972
Sruby
22:17
29.
1977
OB Chrast
22:26
1976
Nasavrky bikers
22:26
31.
1971
Choceň
22:30
32.
1977
K.O.B. Choceň
22:45
33.
1975
Cyklocentrum Choceň
22:58
34.
1975
Turista z Vinic
23:11
35.
1977
Dlouhá Třebová
23:20
36.
1979
K.O.B. Choceň
23:28
37.
1979
Ústí / Nekoř
23:37
38.
1979
Zdraví ve mlýně Choceň
23:45
39.
1975
OB Chrast
23:48
40.
1974
SKP Rychnov n.Kn.
23:53
41.
1976
Totální rozklad
23:56
42.
1973
CAFE59
24:04
43.
1978
Rychnov nad Kněžnou
24:06
44.
1976
Choceň
24:22
45.
1975
OK Lokomotiva Pardubice
24:30
46.
1975
Slavia Hradec Králové
24:42
47.
1978
Polička
25:08
48.
1979
Praha
25:27
49.
1976
OK Lokomotiva Pardubice
25:42
50.
1971
Bohemia Rings Team
26:00
51.
1970
OOB Týniště nad Orlicí
26:03
52.
1974
FAJN TÝM
26:16
53.
1975
OK Lokomotiva Pardubice
26:31
54.
1973
SK SRCH
27:21
55.
1971
Choceň
27:33
56.
1977
K.O.B. Choceň
27:57
57.
1977
K.O.B. Choceň
28:22
58.
1971
SK SRCH
28:31
59.
1977
Choceň
28:35
60.
1975
STH SK Studenec
28:40
61.
1973
Cyklocentrum Choceň
28:49
62.
1975
OK Lokomotiva Pardubice
29:14
63.
1973
K.O.B. Choceň
31:08
64.
1974
Páni Kluci
33:16
65.
1977
Labeta Team
42:54
muži nad 50 let
1.
1969
Iscarex Česká Třebová
18:03
2.
1960
Iscarex Česká Třebová
19:10
3.
1966
Střední škola podnikání Vysoké Mýto
20:08
4.
1964
SK Donocykl
20:41
5.
1965
Korábka
21:00
6.
1965
K.O.B. Choceň
22:07
7.
1966
Lanškoun
22:16
8.
1967
HK Choceň
23:07
9.
1969
KOB Ústí nad Orlicí
23:26
10.
1966
Pasivity Žamberk
23:37
11.
1966
Česká Třebová
23:43
12.
1969
OK Lokomotiva Pardubice
23:52
13.
1967
K.O.B. Choceň
24:02
14.
1964
Skimen
24:28
1969
SKP Rychnov n. Kn.
24:28
16.
1960
Cyklocentrum Choceň
24:34
17.
1968
Cyklocentrum Choceň
24:38
18.
1962
jarda yeti
24:45
19.
1966
STG Choceň
25:06
20.
1969
Hronov
25:16
21.
1966
K.O.B. Choceň
25:20
22.
1960
SK Choceň
25:42
23.
1966
Zahrádkáři Svatý Jiří
26:05
24.
1966
TJ Sokol Jehnědí
26:07
25.
1965
OK99
26:58
26.
1966
K.O.B. Choceň
27:21
27.
1967
ČVK Pardubice
27:54
28.
1969
OOB Týniště nad Orlicí
29:12
29.
1964
Choceň
30:08
30.
1969
ČVK Pardubice
30:44
31.
1963
CET
31:19
32.
1965
Hvězda SKP Pardubice
31:27
33.
1965
HK Choceň
32:35
muži nad 60 let
1.
1959
LK Šumperk
21:36
2.
1958
Slavia Hradec Králové
22:05
3.
1953
Iscarex Česká Třebová
23:44
4.
1955
K.O.B. Choceň
24:06
5.
1959
OB Žamberk
25:05
1956
KRB Chrudim
25:05
7.
1957
SOOB Rychnov nad Kněžnou
25:52
8.
1954
OK Lokomotiva Pardubice
26:20
9.
1952
OK Lokomotiva Pardubice
26:53
10.
1958
K.O.B. Choceň
27:26
11.
1957
OK99 Hradec Králové
27:32
12.
1951
KaMikaze team
28:44
13.
1957
Slavia Hradec Králové
30:05
14.
1952
OK Lokomotiva Pardubice
31:10
15.
1951
CET
31:38
16.
1950
Atletika Polička
32:50
17.
1951
K.O.B. Choceň
33:05
18.
1956
SOP
39:16
muži nad 70 let
1.
1946
K.O.B. Choceň
25:54
2.
1947
SKP Rychnov n.Kn.
31:30
3.
1946
Activity Lanškroun
35:21
žákyně
1.
2005
TJ Nové Město na Moravě z.s.
24:13
2.
2006
OK Lokomotiva Pardubice
25:42
3.
2005
SKK Vysoké Mýto
25:55
4.
2005
ZŠ Trstěnice
26:00
5.
2006
AC Choceň,soplek
26:26
6.
2005
OK Lokomotiva Pardubice
26:32
7.
2005
BIKE FREAKS HOLICE
26:42
8.
2006
OB Chrast
26:50
9.
2006
K.O.B. Choceň
27:11
10.
2006
K.O.B. Choceň
27:49
11.
2005
KOB Ústí nad Orlicí
27:50
12.
2008
AC Choceň,soplek
28:03
13.
2009
K.O.B. Choceň
28:22
14.
2008
OB Chrast
28:45
15.
2005
OB Chrast
29:03
16.
2007
OB Chrast
29:23
17.
2006
AC Choceň,soplek
29:24
18.
2011
Nymburk
30:44
19.
2008
K.O.B. Choceň
30:53
20.
2009
OK Lokomotiva Pardubice
30:56
21.
2010
Nasavrky bikers
31:24
2009
Slavia Hradec Králové
31:24
23.
2006
K.O.B. Choceň
32:32
24.
2007
ZŠ Trstěnice
32:35
25.
2006
OB Chrast
33:12
26.
2008
K.O.B. Choceň
33:55
27.
2006
OB Chrast
34:07
28.
2005
Anděla Krejčová
34:37
29.
2010
Choceň
34:47
30.
2011
OK Lokomotiva Pardubice
35:05
31.
2009
K.O.B. Choceň
36:55
32.
2006
K.O.B. Choceň
37:49
33.
2010
K.O.B. Choceň
41:53
dorostenky
1.
2003
OK Jilemnice
20:17
2.
2002
OK99 Hradec Králové
21:35
3.
2003
OK Lokomotiva Pardubice
21:51
4.
2003
OK Lokomotiva Pardubice
21:55
5.
2001
OK99 Hradec Králové
22:24
6.
2003
JAC Brno
22:33
7.
2003
Slavia Hradec Králové
22:39
8.
2002
Vencl tým Ústí nad Orlicí
22:48
9.
2004
KOB Ústí nad Orlicí
22:53
10.
2001
KOB Ústí nad Orlicí
24:15
11.
2003
OK Lokomotiva Pardubice
24:18
12.
2003
OB Chrast
24:36
13.
2002
Výprachtice
25:45
14.
2002
OK Lokomotiva Pardubice
27:42
15.
2002
Choceň
27:50
16.
2003
OK Lokomotiva Pardubice
28:42
17.
2004
SDH Choceň
28:43
18.
2004
TJ atletika Svitavy
29:56
ženy
1.
1990
Olymp Praha / Mizuno
17:43
2.
1976
OK Lokomotiva Pardubice
18:46
3.
1991
OK99 Hradec Králové
19:58
4.
1998
OK Kamenice
20:09
5.
1983
Sk Chrast
20:29
6.
1986
Canmore
20:54
7.
2000
SK OS Nové Město na Moravě
21:36
8.
1985
OK Lokomotiva Pardubice
22:09
9.
1999
K.O.B. Choceň
22:22
10.
2000
OK Lokomotiva Pardubice
22:34
11.
2000
Slavia Hradec Králové
22:53
12.
1996
TK Choceň
23:09
13.
2000
K.O.B. Choceň
23:18
14.
1981
Choceň
23:31
15.
1981
K.O.B. Choceň
23:37
16.
1984
Choceň
23:38
17.
1981
Slavia Hradec Králové
23:45
18.
1987
STG Česká Třebová
23:47
19.
1990
KOB Ústí nad Orlicí
24:08
20.
1980
OB Chrast
24:14
21.
1990
Čistá
24:22
22.
1997
Slavia Hradec Králové
24:39
23.
1998
K.O.B. Choceň
25:08
24.
1981
CET
25:11
25.
1997
FTK Olomouc
25:59
26.
1997
Kristýna
26:31
27.
1993
Lucie Bartošková
26:33
28.
1980
K.O.B. Choceň
26:56
29.
1982
Slavia Hradec Králové
27:21
30.
1988
STH SK Studenec
27:48
31.
1999
AK Moravský Krumlov
28:33
32.
1996
OK99 Hradec Králové
29:19
33.
1981
Šárka Vlčková
29:50
34.
1983
Nymburk
30:30
35.
1981
Michaela Němcová
30:48
36.
1996
Challenger
32:55
37.
1985
OB TJ Sokol Žamberk
33:43
38.
1986
Vysoké Mýto
33:53
39.
1984
Denisa Travnickova
34:04
40.
1997
OB Chrast
38:11
ženy nad 40 let
1.
1972
OK99 Hradec Králové
18:55
2.
1979
Hvězda SKP Pardubice
22:27
3.
1975
OK Jilemnice
23:28
4.
1972
OB Vamberk
23:35
5.
1972
K.O.B. Choceň
24:32
6.
1977
Iscarex
24:41
7.
1975
CET
25:14
8.
1976
Jablonné nad Orlicí
25:16
9.
1978
Zahrádkáři Svatý Jiří
25:25
10.
1975
Ok99hk
25:26
11.
1973
Zahrádkáři Svatý Jiří
25:53
12.
1975
CET
26:19
13.
1974
KOB Ústí nad Orlicí
27:03
14.
1975
AC Choceň
27:42
15.
1977
Choceň
27:49
16.
1979
Kunštát
28:04
17.
1973
K.O.B. Choceň
28:05
18.
1976
Běh za Jonáše
28:14
19.
1975
Vysoké Mýto
28:29
20.
1973
29:06
21.
1974
SKP Rychnov n.Kn.
30:52
22.
1979
Choceň
31:30
ženy nad 50 let
1.
1965
Silvita s.r.o. Ústí nad Orlicí
22:09
2.
1966
OB Chrast
23:55
3.
1968
TJ TŽ OB Třinec
25:08
4.
1960
OK Lokomotiva Pardubice
26:02
5.
1958
ČVK Pardubice
26:09
6.
1967
SOOB Rychnov nad Kněžnou
27:37
7.
1966
Hemže
28:29
8.
1964
HK Choceň
28:30
9.
1968
Michaela Bašarinová Choceň
28:55
10.
1964
HK Choceň
29:19
11.
1968
K.O.B. Choceň
30:14
12.
1968
OOB Týniště nad Orlicí
30:15
13.
1963
AK ISCAREX Česká Třebová
30:29
14.
1958
Choceň - běh pro radost
30:32
15.
1967
Vysoké Mýto
34:32
16.
1958
Pňovice
40:42
17.
1962
Brušperk
41:08
18.
1956
OK99 Hradec Králové
45:46
Hlavní partneři




Akci podporují
Partneři