Výsledky
25. ročník - neděle 3. 12. 2017 (zataženo, 1°C)
žáci
1.
2003
VRBICE
18:18
2.
2003
OK 99 Hradec Králové
19:14
3.
2003
OOS TJ Spartak Vrchlabí
19:39
4.
2003
Iscarex
20:25
5.
2004
OK Lokomotiva Pardubice
20:29
6.
2003
Hvězda Pardubice
20:47
7.
2006
Jiskra Ústí nad Orlicí
21:37
8.
2007
Nasavrky bikers
21:43
9.
2007
Bike Freaks Holice
22:18
10.
2003
OK Slavia Hradec Králové
22:23
11.
2008
OK 99 Hradec Králové
22:29
12.
2004
OK Lokomotiva Pardubice
23:09
13.
2003
OK Slavia Hradec Králové
23:16
14.
2004
Iscarex Junior team ČT
23:38
15.
2003
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
23:47
16.
2008
Choceň
25:00
17.
2003
SDH Choceň
26:11
18.
2004
Orlov
26:47
19.
2007
Orlov
26:54
20.
2006
K.O.B. Choceň
27:45
21.
2004
OK Lokomotiva Pardubice
29:32
22.
2005
OK Lokomotiva Pardubice
29:58
23.
2009
Prudičáci
31:02
24.
2006
CC Choceň
31:22
25.
2004
K.O.B. Choceň
32:03
26.
2009
K.O.B. Choceň
32:20
27.
2009
Horní Jelení
32:43
28.
2009
CC Choceň
32:50
29.
2003
33:33
30.
2003
Stárkov
34:29
31.
2012
Labeta team
36:31
32.
2005
Alena Pazderová
37:04
33.
2006
K.O.B. Choceň
37:31
34.
2005
K.O.B. Choceň
43:11
dorostenci
1.
1999
K.O.B. Choceň
16:32
2.
2001
Nové Město na Moravě
17:32
3.
2001
Vencl tým Ústí nad Orlicí
19:03
4.
2001
Šimek Jakub
19:19
5.
2001
K.O.B. Choceň
19:49
6.
2002
Nové Město na Moravě
20:09
7.
2000
OK Slavia Hradec Králové
20:36
8.
2001
KOB Ústí nad Orlicí
20:46
9.
2002
OK Lokomotiva Pardubice
21:40
10.
2002
OK Lokomotiva Pardubice
21:48
11.
2000
Vencl tým Ústí nad Orlicí
22:05
12.
1999
B.K. Čestice
22:18
13.
2002
OK Lokomotiva Pardubice
22:34
14.
2000
Běstovice
23:03
15.
2001
SK SPEED Brno
23:52
16.
2002
OK 99 Hradec Králové
24:07
17.
2002
K.O.B. Choceň
25:53
18.
2002
HOFR
27:31
19.
2002
Alena Pazderová
31:34
muži
1.
1993
Hvězda Pardubice Mizuno team
15:10
2.
1994
Hvězda Pardubice
16:45
3.
1998
Pražská běhací jelita
16:47
4.
1986
SK Nové Město nad Metují
16:58
5.
1996
Hvězda Pardubice z. s.
16:59
6.
1998
OK Slavia Hradec Králové
17:35
7.
1996
SJI
17:38
8.
1979
OK 99 Hradec Králové
18:17
9.
1982
OK Lokomotiva Pardubice
18:25
10.
1995
K.O.B. Choceň
18:32
11.
1991
AC Choceň
18:53
12.
1988
K.O.B. Choceň
19:14
13.
1987
Hokejbal Česká Třebová
19:16
14.
1986
OK Lokomotiva Pardubice
19:19
15.
1990
OK 99 Hradec Králové
19:25
16.
1993
OK Lokomotiva Pardubice
19:29
17.
1985
K.O.B. Choceň
19:30
18.
1987
Iscarex Česká Třebová
19:35
19.
1985
Chlumec nad Cidlinou
19:38
20.
1994
SK Vysoké Mýto
19:53
21.
1980
KOB Ústí nad Orlicí
19:59
22.
1986
AC Choceň
20:03
23.
1997
Nové Město na Moravě
20:06
24.
1980
OK Slavia Hradec Králové
20:12
25.
1985
SK Týniště nad Orlicí
20:14
26.
1989
OK 99 Hradec Králové
20:17
27.
1979
KOB Dobruška
20:24
28.
1986
K.O.B. Choceň
20:39
29.
1981
Klub rekreačních běžců Chrudim
20:53
30.
1978
OK Lokomotiva Pardubice
20:59
31.
1991
Kostelec nad Orlicí
21:04
32.
1989
MC Metuje
21:07
33.
1994
K.O.B. Choceň
21:24
34.
1991
OK Slavia Hradec Králové
21:26
35.
1983
K.O.B. Choceň
21:37
1978
OK Lokomotiva Pardubice
21:37
37.
1981
Ostřetín
21:39
38.
1983
www.presstextile.cz
21:47
39.
1986
Matěj Řemínek
22:14
40.
1979
Tasmanian tigers
22:20
41.
1987
SKK Vysoké Mýto
22:21
42.
1978
GENARO
22:22
43.
1982
Iscarex
22:33
44.
1983
Choceň
22:34
45.
1979
Trailrun.cz/Runsport.cz
22:38
1978
Choceň
22:38
47.
1998
Spartak Rychnov nad Kněžnou
23:16
48.
1982
23:44
49.
1995
AC Choceň
23:49
50.
1983
Runsport Team
23:51
51.
1981
SRTG Choceň
23:56
52.
1986
HK Choceň
24:02
53.
1979
K.O.B. Choceň
24:05
54.
1996
TJ Sokol Žamberk
24:17
55.
1978
Vysoké Mýto
24:19
56.
1987
NOTABLE
25:04
57.
1991
Pavel Mikulecký
25:17
58.
1982
KSK Koldín
25:42
59.
1986
AŽD
25:50
60.
1984
OOB TJ Sokol Žamberk
26:03
61.
1985
Hradec Králové
26:05
62.
1986
K.O.B. Choceň
26:09
63.
1988
Cycling Team Brandýs
26:11
64.
1979
Martin Šigut
26:12
65.
1979
Choceň
26:16
66.
1981
OK Lokomotiva Pardubice
26:17
67.
1995
OK Lokomotiva Pardubice
26:20
68.
1978
Rychnov nad Kněžnou
26:38
69.
1978
Bike Freaks Holice
26:41
70.
1986
Jakub Marcinčín
26:59
71.
1985
CHDP sport division
27:08
72.
1990
TJ Zálší
27:32
73.
1979
Choceň
27:55
74.
1986
HK Choceň
28:33
75.
1994
OK Lokomotiva Pardubice
29:01
76.
1993
Petr Novotný, Cycling Team Brandýs
29:09
77.
1988
KOB Dobruška
32:02
78.
1984
Hradec Králové - CHDP Sport Division
35:22
muži nad 40 let
1.
1976
Iscarex Č.Třebová
17:15
2.
1969
Martin Vacek 1969
18:15
3.
1976
OK Slavia Hradec Králové
18:37
4.
1974
CC Choceň
19:52
5.
1977
CC Choceň
19:53
6.
1977
OK Lokomotiva Pardubice
19:56
7.
1973
B.K. Čestice
19:59
8.
1975
K.O.B. Choceň
20:03
9.
1971
K.O.B. Choceň
20:09
1976
OK Slavia Hradec Králové
20:09
11.
1973
Ústí nad Orlicí
20:28
1971
TJ Start Náchod
20:28
13.
1974
SDH Vysoká u Holic
21:00
1971
OK 99 Hradec Králové
21:00
15.
1977
CYKLO PROFI Holice
21:03
16.
1976
Splašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou
21:05
17.
1973
OK Lokomotiva Pardubice
21:12
18.
1976
OK Lokomotiva Pardubice
21:14
19.
1968
SK SRCH
21:55
20.
1971
Běhám :-)
21:58
21.
1976
Nepasicky cyklo tým
22:00
22.
1972
Zahrádkáři Svatý Jiří
22:03
23.
1973
Bike Freaks Holice
22:18
24.
1968
SRK
22:21
25.
1975
CC Choceň
22:43
26.
1969
KOB Ústí nad Orlicí
22:45
27.
1976
pproma Choceň
22:46
28.
1972
OK 99 Hradec Králové
22:57
29.
1976
CET
23:21
30.
1976
Nasavrky bikers
23:38
31.
1969
OK Lokomotiva Pardubice
23:39
32.
1972
Milan Macko / Česká Třebová
23:40
33.
1972
OK Lokomotiva Pardubice
23:49
34.
1976
Choceň
24:05
35.
1973
OK Lokomotiva Pardubice
24:29
36.
1975
Petr Pechanec
24:45
37.
1974
RK
24:53
38.
1969
Stárkov
24:56
39.
1977
CYKLO PROFI
25:01
40.
1975
OK Lokomotiva Pardubice
25:18
41.
1975
OK Slavia Hradec Králové
25:20
42.
1977
K.O.B. Choceň
25:22
43.
1968
CC Choceň
25:26
44.
1974
Zahrádkáři Svatý Jiří
26:13
45.
1970
OOB SK Týniště nad Orlicí
26:25
46.
1973
Podbřezí
26:27
47.
1973
CC Choceň
26:52
48.
1977
K.O.B. Choceň
27:14
49.
1975
PM Pardubice
27:44
50.
1969
SJI
27:49
51.
1969
Martin Komárek
27:53
52.
1975
OK Lokomotiva Pardubice
27:55
53.
1969
POT
28:05
1975
SK Studenec
28:05
55.
1970
Choceň
28:23
56.
1968
GAGs Bělečko
28:55
57.
1974
OK Lokomotiva Pardubice
29:03
58.
1971
SK SRCH
29:10
59.
1971
Zdiby
29:12
60.
1977
Horní Jelení
30:26
61.
1977
STARMON
30:34
62.
1973
K.O.B. Choceň
31:07
63.
1971
GAGs Bělečko
31:36
64.
1969
OOB SK Týniště nad Orlicí
33:03
65.
1977
Labeta team
41:05
muži nad 50 let
1.
1960
Iscarex Česká Třebová
19:08
2.
1964
Miroslav Rautenkranc SK Donocykl
20:20
3.
1965
KUS Jablonné nad Orlicí
20:30
4.
1966
Activity Lanškroun
20:53
5.
1965
Hrádníky
20:59
6.
1965
SK OB TYN
21:14
7.
1964
Chládek a Tintěra Pardubice
21:25
8.
1967
Čáslav
22:01
9.
1958
Karel Hausvater SHK
22:25
10.
1964
Tomáš Kalous
22:28
11.
1967
HK Choceň
22:36
12.
1965
K.O.B. Choceň
22:54
13.
1966
Chlumec nad Cidlinou
23:29
14.
1966
K.O.B. Choceň
24:27
15.
1963
K.O.B. Choceň
24:49
16.
1966
Hvězda Pardubice
24:50
17.
1964
Skimen
24:53
18.
1960
CC Choceň
24:55
19.
1966
SRTG Choceň
25:07
20.
1960
SK-senior klub
25:56
21.
1967
TJ Zálší
26:21
22.
1966
K.O.B. Choceň
26:46
1966
TJ Sokol Jehnědí
26:46
24.
1966
Zahrádkáři Svatý Jiří
27:08
25.
1958
K.O.B. Choceň
27:59
26.
1961
OK Lokomotiva Pardubice
28:46
27.
1967
Český veslařský klub Pardubice
30:35
28.
1965
HK Choceň
30:40
muži nad 60 let
1.
1953
Iscarex Česká Třebová
23:58
2.
1949
FGT Stolany
24:11
3.
1954
OK Lokomotiva Pardubice
24:35
4.
1956
Klub rekreačních běžců Chrudim
25:02
5.
1952
OK Lokomotiva Pardubice
25:25
6.
1946
K.O.B. Choceň
25:35
7.
1950
Loko Česká Třebová
26:49
8.
1954
Karel Prokop
28:00
9.
1957
TJ Slezan Frýdek-Místek
28:10
10.
1957
OK 99 Hradec Králové
28:28
11.
1947
RK
30:11
12.
1951
Rosice nad Labem
30:57
13.
1951
K.O.B. Choceň
31:40
14.
1952
OK Lokomotiva Pardubice
32:11
15.
1946
ota Sadílek Activity Lanškroun
36:31
16.
1956
Slezan Opava
38:41
žákyně
1.
2003
OK Jilemnice
21:51
2.
2003
Jana Šedová
23:23
3.
2003
OK Lokomotiva Pardubice
23:35
4.
2003
OK Slavia Hradec Králové
24:26
5.
2003
OK Lokomotiva Pardubice
26:37
6.
2007
Sportcentrum Jičín
26:42
7.
2006
Hemže
27:04
8.
2005
Bike Freaks Holice
27:09
9.
2004
OK 99 Hradec Králové
27:24
10.
2004
ŠAK Pardubice
27:32
11.
2006
K.O.B. Choceň
27:42
12.
2005
Holice
28:00
13.
2004
Nové Město na Moravě
28:18
14.
2006
OK Lokomotiva Pardubice
28:43
15.
2005
Pardubice
28:53
16.
2004
KOB Ústí nad Orlicí
29:10
17.
2006
Prudičáci
30:06
18.
2004
SDH Choceň
33:25
19.
2003
K.O.B. Choceň
34:28
20.
2006
K.O.B. Choceň
37:58
21.
2005
KOB Ústí nad Orlicí
41:26
22.
2009
Labeta team
41:45
23.
2006
K.O.B. Choceň
45:09
dorostenky
1.
1999
Nové Město na Moravě
19:25
2.
1999
TJ Sokol Žamberk
23:48
3.
2000
OK Slavia Hradec Králové
23:57
4.
2000
Český veslařský klub Pardubice
27:16
5.
2001
OK Lokomotiva Pardubice
28:21
6.
2000
OK Lokomotiva Pardubice
28:26
7.
2001
KOB Ústí nad Orlicí
30:30
8.
1999
Český veslařský klub Pardubice
31:45
ženy
1.
1991
INOV-8 team
18:21
2.
1972
OK 99 Hradec Králové
19:01
3.
1993
OK Lokomotiva Pardubice
21:05
4.
1996
TJ Slezan Frýdek-Místek
21:32
5.
1983
SK Chrast
21:48
6.
1993
OK Slavia Hradec Králové
22:27
7.
1984
AC Vysoké Mýto
22:40
8.
1994
OK Lokomotiva Pardubice
23:53
9.
1981
OK Slavia Hradec Králové
24:16
10.
1986
Hradec Králové
25:58
11.
1983
Choceň
26:17
12.
1981
Vysoké Mýto
26:35
13.
1979
DOB
27:11
14.
1980
Koldín - Rájec
27:39
15.
1997
HK Choceň
28:36
16.
1978
Kostelec nad Orlicí
28:43
17.
1984
CC Choceň
28:46
18.
1989
KOB Dobruška
29:52
19.
1989
Cycling Team Brandýs
30:10
20.
1988
Praha
30:12
21.
1979
Orlov
33:52
22.
1985
OOB TJ Sokol Žamberk
34:17
23.
1992
TJ Slezan Frýdek-Místek
35:46
24.
1978
K.O.B. Choceň
39:49
ženy nad 40 let
1.
1976
OK Lokomotiva Pardubice
19:52
2.
1973
KUS Jablonné nad Orlicí
23:30
3.
1972
OB Vamberk
23:37
4.
1972
K.O.B. Choceň
24:31
5.
1975
OK Jilemnice
24:32
6.
1968
Argalášová Gabriela , TJ OB Třinec
25:07
7.
1973
Jana Šedová
25:17
8.
1977
Sportcentrum Jičín
25:27
9.
1974
KOB Ústí nad Orlicí
25:45
10.
1977
Iscarex
26:09
11.
1970
OK 99 Hradec Králové
27:07
12.
1973
Zahrádkáři Svatý Jiří
27:44
13.
1976
Radmila Jarešová
27:51
14.
1969
K.O.B. Choceň
28:04
15.
1976
OK Lokomotiva Pardubice
28:21
16.
1975
Alena Pazderová
28:37
17.
1976
KOB Ústí nad Orlicí
29:01
18.
1975
OK 99 Hradec Králové
29:10
19.
1968
OOB SK Týniště nad Orlicí
29:20
20.
1972
HK Choceň
29:32
21.
1973
K.O.B. Choceň
29:42
22.
1968
Michaela Basarinova
29:58
23.
1975
Hemže
31:12
24.
1972
GAGs Bělečko
31:35
25.
1968
K.O.B. Choceň
34:47
26.
1967
Vysoké Mýto
35:57
27.
1972
Dobronín
62:25
ženy nad 50 let
1.
1965
Dolní Dobrouč
22:33
2.
1966
SK Chrast
24:05
3.
1967
Michaela Kosová, SRK
25:34
4.
1960
OK Lokomotiva Pardubice
27:36
5.
1964
HK Choceň
29:14
6.
1966
K.O.B. Choceň
29:41
7.
1963
Lenka Sejkorová / ISCAREX Česká Třebová
30:46
8.
1964
HK Choceň
31:11
9.
1956
OK 99 Hradec Králové
34:44
10.
1966
OK Slavia Hradec Králové
35:24
11.
1960
KČT
43:03
Hlavní partneři


Akci podporují
Partneři