Startovní listina
Počet přihlášených závodníků chystajících se na nedělní závod je: 339
st. čas
st. číslo
jméno
ročník
klub
kategorie
10:15:00
1
1975
K.O.B. Choceň
B - muži nad 40 let
10:15:00
601
1972
K.O.B. Choceň
F - ženy nad 40 let
10:15:15
2
1946
K.O.B. Choceň
D - muži nad 60 let
10:15:15
602
1969
K.O.B. Choceň
F - ženy nad 40 let
10:15:30
3
1975
OK Lokomotiva Pardubice
B - muži nad 40 let
10:15:30
603
1973
K.O.B. Choceň
F - ženy nad 40 let
10:15:45
4
1965
K.O.B. Choceň
C - muži nad 50 let
10:15:45
604
2006
K.O.B. Choceň
I - žákyně
10:16:00
5
1983
K.O.B. Choceň
A - muži
10:16:00
605
2002
K.O.B. Choceň
J - dorostenci
10:16:15
6
1985
K.O.B. Choceň
A - muži
10:16:15
606
1978
K.O.B. Choceň
E - ženy
10:16:30
607
1977
K.O.B. Choceň
B - muži nad 40 let
10:16:30
7
1986
K.O.B. Choceň
A - muži
10:16:45
608
1973
K.O.B. Choceň
B - muži nad 40 let
10:16:45
8
1995
K.O.B. Choceň
A - muži
10:17:00
609
1966
K.O.B. Choceň
C - muži nad 50 let
10:17:00
9
1986
K.O.B. Choceň
A - muži
10:17:15
10
2001
K.O.B. Choceň
J - dorostenci
10:17:15
610
1963
K.O.B. Choceň
C - muži nad 50 let
10:17:30
11
1994
K.O.B. Choceň
A - muži
10:17:30
611
1968
K.O.B. Choceň
F - ženy nad 40 let
10:17:45
12
1988
K.O.B. Choceň
A - muži
10:17:45
612
1951
K.O.B. Choceň
D - muži nad 60 let
10:18:00
13
1977
K.O.B. Choceň
B - muži nad 40 let
10:18:00
613
1966
K.O.B. Choceň
G - ženy nad 50 let
10:18:15
14
1979
K.O.B. Choceň
A - muži
10:18:15
614
2006
K.O.B. Choceň
H - žáci
10:18:30
15
2006
K.O.B. Choceň
H - žáci
10:18:30
615
2009
K.O.B. Choceň
H - žáci
10:18:45
16
1999
K.O.B. Choceň
J - dorostenci
10:18:45
616
2006
K.O.B. Choceň
I - žákyně
10:19:00
17
1966
K.O.B. Choceň
C - muži nad 50 let
10:19:00
617
2006
K.O.B. Choceň
I - žákyně
10:19:15
18
2004
K.O.B. Choceň
H - žáci
10:19:15
618
2003
K.O.B. Choceň
I - žákyně
10:19:30
19
1965
HK Choceň
C - muži nad 50 let
10:19:30
619
1997
HK Choceň
E - ženy
10:19:45
20
1958
K.O.B. Choceň
C - muži nad 50 let
10:19:45
620
1964
HK Choceň
G - ženy nad 50 let
10:20:00
21
1995
OK Lokomotiva Pardubice
A - muži
10:20:00
621
1976
OK Lokomotiva Pardubice
F - ženy nad 40 let
10:20:15
22
2012
Labeta team
H - žáci
10:20:15
622
2009
Labeta team
I - žákyně
10:20:30
23
1977
Labeta team
B - muži nad 40 let
10:21:00
25
Siegel Josef
2015
Brno
H - žáci
10:21:30
27
2009
Prudičáci
H - žáci
10:22:00
29
2009
CC Choceň
H - žáci
10:22:30
31
2006
CC Choceň
H - žáci
10:23:00
33
2003
Stárkov
H - žáci
10:23:30
35
2005
K.O.B. Choceň
H - žáci
10:23:30
635
Holingerová Alžběta
2009
K.O.B. Choceň
I - žákyně
10:24:00
37
2006
Bike Freaks Holice
H - žáci
10:24:00
637
2006
Prudičáci
I - žákyně
10:24:30
39
2004
Orlov
H - žáci
10:24:30
639
2004
SDH Choceň
I - žákyně
10:25:00
41
Dostál Vojtěch
2010
Vojta a doprovod
H - žáci
10:25:00
641
2005
KOB Ústí nad Orlicí
I - žákyně
10:25:30
43
2006
Orlov
H - žáci
10:25:30
643
Vodičková Johana
2003
OK Lokomotiva Pardubice
I - žákyně
10:26:00
45
2007
Orlov
H - žáci
10:26:00
645
Havrdová Selina
2009
Sportcentrum Jičín
I - žákyně
10:26:30
47
2005
Alena Pazderová
H - žáci
10:26:30
647
2006
Hemže
I - žákyně
10:27:00
49
2003
SDH Choceň
H - žáci
10:27:15
50
Liška Viktor
2011
OK 99 Hradec Králové
H - žáci
10:27:15
650
1956
OK 99 Hradec Králové
G - ženy nad 50 let
10:27:30
651
2006
OK Lokomotiva Pardubice
I - žákyně
10:27:45
52
2005
OK Lokomotiva Pardubice
H - žáci
10:28:00
53
2003
Skimen
H - žáci
10:28:00
653
2004
KOB Ústí nad Orlicí
I - žákyně
10:28:15
654
2007
Sportcentrum Jičín
I - žákyně
10:28:30
55
2004
OK Lokomotiva Pardubice
H - žáci
10:29:00
57
2003
Iscarex
H - žáci
10:29:15
658
1977
Sportcentrum Jičín
F - ženy nad 40 let
10:29:30
59
2003
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
H - žáci
10:29:30
659
2003
OK Lokomotiva Pardubice
I - žákyně
10:30:00
61
1972
Zahrádkáři Svatý Jiří
B - muži nad 40 let
10:30:30
63
1977
Horní Jelení
B - muži nad 40 let
10:30:30
663
2004
OK 99 Hradec Králové
I - žákyně
10:31:00
65
2004
OK Lokomotiva Pardubice
H - žáci
10:31:15
66
1957
OK 99 Hradec Králové
D - muži nad 60 let
10:31:30
667
2003
Jana Šedová
I - žákyně
10:31:30
67
2009
Horní Jelení
H - žáci
10:32:00
69
1974
Zahrádkáři Svatý Jiří
B - muži nad 40 let
10:32:30
671
1983
Choceň
E - ženy
10:32:30
71
2003
OK Slavia Hradec Králové
H - žáci
10:33:00
673
2003
OK Slavia Hradec Králové
I - žákyně
10:33:00
73
2007
Nasavrky bikers
H - žáci
10:33:30
675
1988
Praha
E - ženy
10:33:30
75
2008
Choceň
H - žáci
10:34:00
677
1973
Zahrádkáři Svatý Jiří
F - ženy nad 40 let
10:34:15
678
2003
OK Lokomotiva Pardubice
I - žákyně
10:34:45
680
2003
OK Jilemnice
I - žákyně
10:35:30
83
1978
Choceň
A - muži
10:36:00
85
1966
Zahrádkáři Svatý Jiří
C - muži nad 50 let
10:36:15
86
2008
OK 99 Hradec Králové
H - žáci
10:36:45
88
2003
Hvězda Pardubice
H - žáci
10:37:15
90
2004
Iscarex Junior team ČT
H - žáci
10:37:45
92
2003
OOS TJ Spartak Vrchlabí
H - žáci
10:38:00
93
Korba Jan
1964
Zahrádkáři Svatý Jiří
C - muži nad 50 let
10:38:15
94
2003
OK 99 Hradec Králové
H - žáci
10:38:45
696
1956
Slezan Opava
D - muži nad 60 let
10:38:45
96
2003
OK Slavia Hradec Králové
H - žáci
10:39:15
698
1947
RK
D - muži nad 60 let
10:39:15
98
2004
OK Lokomotiva Pardubice
H - žáci
10:39:45
100
2003
VRBICE
H - žáci
10:39:45
700
1946
ota Sadílek Activity Lanškroun
D - muži nad 60 let
10:40:00
101
1961
OK Lokomotiva Pardubice
C - muži nad 50 let
10:40:15
702
1957
TJ Slezan Frýdek-Místek
D - muži nad 60 let
10:40:30
103
1966
SRTG Choceň
C - muži nad 50 let
10:40:45
704
1952
OK Lokomotiva Pardubice
D - muži nad 60 let
10:41:00
105
1967
Český veslařský klub Pardubice
C - muži nad 50 let
10:41:30
107
1966
TJ Sokol Jehnědí
C - muži nad 50 let
10:41:45
708
1954
Karel Prokop
D - muži nad 60 let
10:42:00
109
1960
SK-senior klub
C - muži nad 50 let
10:42:15
710
1950
Atletika Polička
D - muži nad 60 let
10:42:30
111
1960
CC Choceň
C - muži nad 50 let
10:42:45
712
1956
Klub rekreačních běžců Chrudim
D - muži nad 60 let
10:43:00
113
Matoušek Jaroslav
1966
Turisté
C - muži nad 50 let
10:43:15
714
1950
Loko Česká Třebová
D - muži nad 60 let
10:43:30
115
Vaněk Jiří
1965
Vysoké Mýto
C - muži nad 50 let
10:43:45
716
1952
OK Lokomotiva Pardubice
D - muži nad 60 let
10:44:00
117
1964
Chládek a Tintěra Pardubice
C - muži nad 50 let
10:44:15
718
1954
OK Lokomotiva Pardubice
D - muži nad 60 let
10:44:30
119
1965
KOB Ústí nad Orlicí
C - muži nad 50 let
10:44:45
720
1953
Iscarex Česká Třebová
D - muži nad 60 let
10:45:00
121
1964
Skimen
C - muži nad 50 let
10:45:15
722
1966
OK Slavia Hradec Králové
G - ženy nad 50 let
10:45:30
123
1966
Chlumec nad Cidlinou
C - muži nad 50 let
10:46:15
126
1967
HK Choceň
C - muži nad 50 let
10:46:15
726
1964
HK Choceň
G - ženy nad 50 let
10:46:45
128
1964
Tomáš Kalous
C - muži nad 50 let
10:47:15
130
1966
Hvězda Pardubice
C - muži nad 50 let
10:47:15
730
1967
SOOB Rychnov nad Kněžnou
G - ženy nad 50 let
10:47:45
132
1967
Čáslav
C - muži nad 50 let
10:47:45
732
1963
Lenka Sejkorová / ISCAREX Česká Třebová
G - ženy nad 50 let
10:48:45
136
1958
Karel Hausvater SHK
C - muži nad 50 let
10:48:45
736
1960
OK Lokomotiva Pardubice
G - ženy nad 50 let
10:49:15
738
1967
Michaela Kosová, SRK
G - ženy nad 50 let
10:49:45
140
1965
SK OB TYN
C - muži nad 50 let
10:49:45
740
1965
Dolní Dobrouč
G - ženy nad 50 let
10:50:00
741
1976
Radmila Jarešová
F - ženy nad 40 let
10:50:45
144
1965
KUS Jablonné nad Orlicí
C - muži nad 50 let
10:51:00
745
1968
Michaela Basarinova
F - ženy nad 40 let
10:51:15
146
1966
Activity Lanškroun
C - muži nad 50 let
10:51:30
747
1972
GAGs Bělečko
F - ženy nad 40 let
10:51:45
148
1964
Miroslav Rautenkranc SK Donocykl
C - muži nad 50 let
10:52:00
749
1975
Alena Pazderová
F - ženy nad 40 let
10:52:15
150
1960
Iscarex Česká Třebová
C - muži nad 50 let
10:52:30
751
1975
Hemže
F - ženy nad 40 let
10:53:00
753
1967
Vysoké Mýto
F - ženy nad 40 let
10:53:15
154
1969
POT
B - muži nad 40 let
10:53:30
155
1971
SK SRCH
B - muži nad 40 let
10:53:30
755
1972
HK Choceň
F - ženy nad 40 let
10:53:45
156
2001
SK SRCH
J - dorostenci
10:54:00
157
1968
SK SRCH
B - muži nad 40 let
10:54:00
757
1976
KOB Ústí nad Orlicí
F - ženy nad 40 let
10:54:15
158
1969
OOB SK Týniště nad Orlicí
B - muži nad 40 let
10:54:30
159
1975
SK Studenec
B - muži nad 40 let
10:54:30
759
1972
Dobronín
F - ženy nad 40 let
10:54:45
160
1968
GAGs Bělečko
B - muži nad 40 let
10:55:00
161
1974
OK Lokomotiva Pardubice
B - muži nad 40 let
10:55:00
761
1970
OK 99 Hradec Králové
F - ženy nad 40 let
10:55:15
162
1971
Luboš
B - muži nad 40 let
10:55:15
762
1968
OOB SK Týniště nad Orlicí
F - ženy nad 40 let
10:55:30
163
1974
Jiří Novák - Choceň
B - muži nad 40 let
10:55:45
164
Klimovič Pavel
1974
Turisté
B - muži nad 40 let
10:55:45
764
1975
OK 99 Hradec Králové
F - ženy nad 40 let
10:56:00
165
1969
SJI
B - muži nad 40 let
10:56:15
166
1973
CC Choceň
B - muži nad 40 let
10:56:15
766
1968
Argalášová Gabriela , TJ OB Třinec
F - ženy nad 40 let
10:56:45
168
1970
OOB SK Týniště nad Orlicí
B - muži nad 40 let
10:56:45
768
1975
OK Jilemnice
F - ženy nad 40 let
10:57:00
169
1973
B.K. Čestice
B - muži nad 40 let
10:57:15
170
1999
B.K. Čestice
J - dorostenci
10:57:15
770
1973
Jana Šedová
F - ženy nad 40 let
10:57:45
172
1976
Nepasicky cyklo tým
B - muži nad 40 let
10:57:45
772
1973
KUS Jablonné nad Orlicí
F - ženy nad 40 let
10:58:15
174
1973
OK Lokomotiva Pardubice
B - muži nad 40 let
10:58:15
774
1974
KOB Ústí nad Orlicí
F - ženy nad 40 let
10:58:45
176
1976
Choceň
B - muži nad 40 let
10:58:45
776
1977
Iscarex
F - ženy nad 40 let
10:59:15
178
1968
CC Choceň
B - muži nad 40 let
10:59:15
778
1972
OB Vamberk
F - ženy nad 40 let
10:59:45
180
1974
RK
B - muži nad 40 let
10:59:45
780
1976
OK Lokomotiva Pardubice
F - ženy nad 40 let
11:00:15
182
1969
Martin Komárek
B - muži nad 40 let
11:00:30
783
Kubištová Martina
2001
Volejbal Česká Třebová II
K - dorostenky
11:00:45
184
1975
PM Pardubice
B - muži nad 40 let
11:01:00
785
2000
OK Lokomotiva Pardubice
K - dorostenky
11:01:15
186
1971
Běhám :-)
B - muži nad 40 let
11:01:30
787
1999
Český veslařský klub Pardubice
K - dorostenky
11:01:45
188
1975
OK Slavia Hradec Králové
B - muži nad 40 let
11:02:00
789
1999
TJ Sokol Žamberk
K - dorostenky
11:02:15
190
1976
Iscarex Č.Třebová
B - muži nad 40 let
11:02:30
791
2000
Český veslařský klub Pardubice
K - dorostenky
11:02:45
192
1972
Milan Macko / Česká Třebová
B - muži nad 40 let
11:03:00
793
2001
OK Lokomotiva Pardubice
K - dorostenky
11:03:15
194
1973
Podbřezí
B - muži nad 40 let
11:03:30
795
2001
KOB Ústí nad Orlicí
K - dorostenky
11:03:45
196
1977
STARMON
B - muži nad 40 let
11:04:00
797
2000
OK Slavia Hradec Králové
K - dorostenky
11:04:15
198
1968
SRK
B - muži nad 40 let
11:04:45
200
1969
Stárkov
B - muži nad 40 let
11:05:15
202
1972
OK Lokomotiva Pardubice
B - muži nad 40 let
11:05:15
802
2003
H - žáci
11:05:45
204
1975
OK Lokomotiva Pardubice
B - muži nad 40 let
11:06:15
206
1969
OK Lokomotiva Pardubice
B - muži nad 40 let
11:06:45
208
1973
Bike Freaks Holice
B - muži nad 40 let
11:07:15
210
1975
Petr Pechanec
B - muži nad 40 let
11:07:45
212
1976
Nasavrky bikers
B - muži nad 40 let
11:08:15
214
1976
CET
B - muži nad 40 let
11:08:45
216
1972
OK 99 Hradec Králové
B - muži nad 40 let
11:09:15
218
1975
CC Choceň
B - muži nad 40 let
11:09:45
220
1971
Zdiby
B - muži nad 40 let
11:10:15
222
1971
K.O.B. Choceň
B - muži nad 40 let
11:10:45
224
1974
SDH Vysoká u Holic
B - muži nad 40 let
11:11:15
226
1977
CYKLO PROFI Holice
B - muži nad 40 let
11:11:45
228
1969
KOB Ústí nad Orlicí
B - muži nad 40 let
11:12:15
230
1971
OK 99 Hradec Králové
B - muži nad 40 let
11:12:30
231
1973
OK Lokomotiva Pardubice
B - muži nad 40 let
11:13:00
233
1976
OK Lokomotiva Pardubice
B - muži nad 40 let
11:13:15
834
2002
RK
J - dorostenci
11:13:30
235
1976
Splašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou
B - muži nad 40 let
11:13:45
836
2000
Běstovice
J - dorostenci
11:14:00
237
1976
OK Slavia Hradec Králové
B - muži nad 40 let
11:14:15
838
2002
OK Lokomotiva Pardubice
J - dorostenci
11:14:45
240
1971
TJ Start Náchod
B - muži nad 40 let
11:14:45
840
2001
SK SPEED Brno
J - dorostenci
11:15:15
242
1977
CC Choceň
B - muži nad 40 let
11:15:15
842
2002
Alena Pazderová
J - dorostenci
11:15:45
244
1974
CC Choceň
B - muži nad 40 let
11:15:45
844
2002
OK Lokomotiva Pardubice
J - dorostenci
11:16:15
246
1973
Ústí nad Orlicí
B - muži nad 40 let
11:16:15
846
2002
HOFR
J - dorostenci
11:16:45
248
1969
Martin Vacek 1969
B - muži nad 40 let
11:17:15
250
1976
OK Slavia Hradec Králové
B - muži nad 40 let
11:17:15
850
2001
Šimek Jakub
J - dorostenci
11:18:00
253
1984
Hradec Králové - CHDP Sport Division
A - muži
11:18:30
255
1988
Cycling Team Brandýs
A - muži
11:19:00
257
1986
HK Choceň
A - muži
11:19:45
260
1978
Bike Freaks Holice
A - muži
11:20:30
263
1985
CHDP sport division
A - muži
11:20:45
864
2002
OK 99 Hradec Králové
J - dorostenci
11:21:30
267
1978
Vysoké Mýto
A - muži
11:21:45
868
2002
OK Lokomotiva Pardubice
J - dorostenci
11:22:00
269
1986
NOTABLE
A - muži
11:22:15
870
2000
OK Slavia Hradec Králové
J - dorostenci
11:22:30
271
1987
SRTG Choceň
A - muži
11:23:00
273
Doležal Jan
1979
Jan Doležal
A - muži
11:23:15
874
2000
Vencl tým Ústí nad Orlicí
J - dorostenci
11:23:30
275
1986
Jakub Marcinčín
A - muži
11:24:00
277
Slavík Stanislav
1996
Vojta a doprovod
A - muži
11:24:15
878
2001
KOB Ústí nad Orlicí
J - dorostenci
11:24:30
279
1985
Hradec Králové
A - muži
11:24:45
880
1999
K.O.B. Choceň
J - dorostenci
11:25:00
281
1986
NOTABLE
A - muži
11:25:30
283
1981
SRTG Choceň
A - muži
11:25:45
884
1994
OK Lokomotiva Pardubice
E - ženy
11:26:00
285
1989
MC Metuje
A - muži
11:26:30
287
1991
Pavel Mikulecký
A - muži
11:26:45
888
1984
CC Choceň
E - ženy
11:27:00
289
1979
Martin Šigut
A - muži
11:27:15
890
Kaplanová Šárka
1980
SDH Vysoká u Holic
E - ženy
11:27:30
291
1982
KSK Koldín
A - muži
11:27:45
892
1992
TJ Slezan Frýdek-Místek
E - ženy
11:28:00
293
1979
Trailrun.cz/Runsport.cz
A - muži
11:28:15
894
1996
TJ Slezan Frýdek-Místek
E - ženy
11:28:30
295
1987
NOTABLE
A - muži
11:28:45
896
1979
Orlov
E - ženy
11:29:00
297
1981
OK Lokomotiva Pardubice
A - muži
11:29:15
898
Dostálová Štěpánka
1996
Vojta a doprovod
E - ženy
11:29:45
300
1986
Matěj Řemínek
A - muži
11:29:45
900
1990
SRTG Choceň
E - ženy
11:30:15
902
1978
Kostelec nad Orlicí
E - ženy
11:30:30
303
1987
Hokejbal Česká Třebová
A - muži
11:30:45
904
1989
KOB Dobruška
E - ženy
11:31:00
305
1998
Spartak Rychnov nad Kněžnou
A - muži
11:31:15
906
1989
Cycling Team Brandýs
E - ženy
11:31:30
307
1978
GENARO
A - muži
11:31:45
908
1986
Hradec Králové
E - ženy
11:32:00
309
Vychopeň Radek
1995
GAGs Bělečko
A - muži
11:32:15
910
1985
OOB TJ Sokol Žamberk
E - ženy
11:32:30
311
1982
A - muži
11:32:45
912
Galačová Miroslava
1986
NOTABLE
E - ženy
11:33:00
313
1996
TJ Sokol Žamberk
A - muži
11:33:30
315
1978
Rychnov nad Kněžnou
A - muži
11:34:00
317
1979
KOB Dobruška
A - muži
11:34:45
320
1984
OOB TJ Sokol Žamberk
A - muži
11:34:45
920
1980
Koldín - Rájec
E - ženy
11:35:15
922
1979
DOB
E - ženy
11:35:30
323
1993
Petr Novotný, Cycling Team Brandýs
A - muži
11:35:45
924
1981
OK Slavia Hradec Králové
E - ženy
11:36:00
325
1991
OK Slavia Hradec Králové
A - muži
11:36:30
327
1994
OK Lokomotiva Pardubice
A - muži
11:36:45
928
1993
OK Slavia Hradec Králové
E - ženy
11:37:15
330
1983
Runsport Team
A - muži
11:37:45
932
1984
AC Vysoké Mýto
E - ženy
11:38:00
333
1983
www.presstextile.cz
A - muži
11:38:30
335
1988
KOB Dobruška
A - muži
11:38:45
936
1990
Elena Halecká/ Hvězda Pardubice z.s.
E - ženy
11:39:00
337
1987
SKK Vysoké Mýto
A - muži
11:39:45
340
1986
AŽD
A - muži
11:39:45
940
1993
OK Lokomotiva Pardubice
E - ženy
11:40:15
342
1981
Ostřetín
A - muži
11:40:45
344
1994
SK Vysoké Mýto
A - muži
11:40:45
944
1983
OK Lokomotiva Pardubice
E - ženy
11:41:30
347
1979
Tasmanian tigers
A - muži
11:41:45
948
1972
OK 99 Hradec Králové
E - ženy
11:42:00
349
1995
AC Choceň
A - muži
11:42:00
949
1991
INOV-8 team
E - ženy
11:42:15
350
1991
AC Choceň
A - muži
11:42:15
950
1990
Runsport.cz/Hvězda Pardubice
E - ženy
11:42:30
351
1985
SK Týniště nad Orlicí
A - muži
11:43:00
353
1982
Iscarex
A - muži
11:43:30
355
1979
Choceň
A - muži
11:44:00
357
1991
Kostelec nad Orlicí
A - muži
11:44:30
359
1981
Klub rekreačních běžců Chrudim
A - muži
11:45:00
361
1993
OK Lokomotiva Pardubice
A - muži
11:45:30
363
1978
OK Lokomotiva Pardubice
A - muži
11:46:00
365
1985
Chlumec nad Cidlinou
A - muži
11:46:30
367
1978
OK Lokomotiva Pardubice
A - muži
11:47:15
370
1980
KOB Ústí nad Orlicí
A - muži
11:47:45
372
1989
OK 99 Hradec Králové
A - muži
11:48:15
374
1980
OK Slavia Hradec Králové
A - muži
11:48:45
376
1987
Iscarex Česká Třebová
A - muži
11:49:45
380
1977
OK Lokomotiva Pardubice
B - muži nad 40 let
11:50:15
382
1990
OK 99 Hradec Králové
A - muži
11:50:45
384
1986
AC Choceň
A - muži
11:51:15
386
1982
OK Lokomotiva Pardubice
A - muži
11:51:45
388
1996
SJI
A - muži
11:52:15
390
1998
Pražská běhací jelita
A - muži
11:52:45
392
1979
OK 99 Hradec Králové
A - muži
11:53:15
394
1998
OK Slavia Hradec Králové
A - muži
11:53:45
396
1986
SK Nové Město nad Metují
A - muži
11:54:15
398
1996
Hvězda Pardubice z. s.
A - muži
11:54:30
399
1994
Hvězda Pardubice
A - muži
11:54:45
400
1993
Hvězda Pardubice Mizuno team
A - muži
Hlavní partneři


Akci podporují
Partneři