Rekapitulace čtvrtstoletí Verandy
11. 12. 2017 12:00
Práce na 25. ročníku MCVV jsou u konce, dovolte nám zrekapitulovat to čtvrtstoletí, které uplynulo od první Verandy v roce 1993.

Před těmi pětadvaceti lety by určitě ani tehdejší dva organizátory ani nikoho z té dvacítky účastníků nenapadlo, co se z toho nápadu se proběhnout v prosinci v kopcích hned za Chocní v následujících letech může vyvinout.

Verandy se za tu dobu zúčastnilo 1659 závodníků, kteří oběhli trasu závodu celkem 5357x. Počet uběhnutých kilometrů v součtu všech Vašich účastí tedy přesahuje 23 tisíc! I nastoupaných více než tisíc kilometrů je úctyhodné číslo.
Jak ten čas letí je pak vidět zejména u mladých závodníků. Stačí se mrknout mezi těch téměř 9 tisíc fotek zde na webu a podívat se jak nám mládež, která při prvním ročníku ještě ani zdaleka nebyla na světě už dospěla. ;-)

Děkujeme Vám všem, kteří jste za těch 25 let alespoň jednou zavítali na náš závod a doufáme, že i v dalším čtvrtstoletí nám zachováte svou přízeň a budeme se vídat každou první prosincovou neděli na Verandě.

Hlavní partneři


Akci podporují
Partneři