Statistika - výsledky
21. ročník - neděle 1. 12. 2013 (zataženo, blátivo, 5°C)
žáci
1.
1999
TJ Nové Město na Moravě
19:58
2.
1999
Orlov
20:32
3.
2000
Ulita-Hobra Orienteer. Broumov
21:00
4.
2000
Activity Lanškroun
21:12
5.
1999
OK Lokomotiva Pardubice
21:44
6.
1999
OK99 Hradec Králové
22:19
7.
1999
K.O.B. Choceň
23:19
8.
1999
OK99 Hradec Králové
23:41
9.
2001
K.O.B. Choceň
23:50
10.
2000
OK Lokomotiva Pardubice
23:55
11.
1999
Cyklo Bendl
24:24
12.
2000
AC Choceň
24:33
13.
2000
TJ Slavia Hradec Králové
24:40
14.
2001
FK Agria Choceň
24:41
15.
2000
AC Choceň
24:49
2003
OOS TJ Spartak Vrchlabí
24:49
17.
2001
OK99 Hradec Králové
24:57
18.
1999
OOB SK Chrast
26:00
19.
2006
Ski klub Česká Třebová
26:25
20.
1999
Český veslařský klub Pardubice
26:29
21.
2001
TJ Loko Česká Třebová
27:29
22.
2001
OOB SK Týniště nad Orlicí
27:39
23.
2003
TJ Slavia Hradec Králové
29:05
24.
2003
SDH Choceň
29:10
25.
2003
K.O.B. Choceň
29:17
26.
2002
FK Agria Choceň
29:24
27.
2003
Orlov
30:03
28.
2000
-
30:14
29.
2003
OK Lokomotiva Pardubice
30:31
30.
2003
Iscarex Česká Třebová
30:35
31.
2001
SK Srch
32:51
32.
2004
Choceň
34:54
33.
2004
Orlov
35:12
34.
2003
OK Lokomotiva Pardubice
35:35
35.
2005
START Náchod
36:37
36.
2009
K.O.B. Choceň
40:35
37.
2005
K.O.B. Choceň
48:08
38.
2008
START Náchod
53:10
dorostenci
1.
1996
TJ Jiskra Litomyšl
17:06
2.
1998
OK99 Hradec Králové
17:35
3.
1996
TJ Nové Město na Moravě
18:19
4.
1995
K.O.B. Choceň
18:52
5.
1998
Atletika Polička
18:54
6.
1996
TJ Nové Město na Moravě
19:02
7.
1998
KPA Pardubice
19:11
8.
1998
TJ Slavia Hradec Králové
19:12
9.
1995
SK OS Nové Město na Moravě
19:14
10.
1997
K.O.B. Choceň
19:55
11.
1997
TJ Slavia Hradec Králové
20:00
12.
1998
Atletika Polička
20:10
13.
1998
TJ Slavia Hradec Králové
20:19
14.
1997
OK Jihlava
20:49
15.
1997
OK Lokomotiva Pardubice
20:55
16.
1998
Loko Trutnov OB
21:03
17.
1997
SK CHS Galen
21:21
18.
1997
TJ Nové Město na Moravě
21:56
19.
1996
OK Lokomotiva Pardubice
22:28
20.
1996
KOB Ústí nad Orlicí
22:30
21.
1995
eská Třebová
22:55
22.
1996
TJ Slavia Hradec Králové
24:27
23.
1996
K.O.B. Choceň
24:32
24.
1998
SOOB Spartak Rychnov nad Kn.
25:09
25.
1996
KOB Ústí nad Orlicí
25:16
26.
1995
OK Lokomotiva Pardubice
25:35
27.
1997
Český veslařský klub Pardubice
27:51
28.
1996
OK Lokomotiva Pardubice
29:16
muži
1.
1990
TJ Nové Město na Moravě
15:44
2.
1979
OK99 Hradec Králové
16:58
3.
1990
OK Lokomotiva Pardubice
17:12
4.
1975
Hvězda SKP Pardubice
17:19
5.
1989
DKP/AVP Team
17:44
6.
1976
AK Kroměříž
17:58
7.
1994
TJ Nové Město na Moravě
18:00
8.
1991
OK Lokomotiva Pardubice
18:20
9.
1991
AC Choceň
18:32
10.
1976
TJ Slavia Hradec Králové
18:40
11.
1986
AC Choceň
18:58
1977
OK Lokomotiva Pardubice
18:58
13.
1982
OK Lokomotiva Pardubice
19:06
14.
1993
TJ TŽ Třinec
19:09
15.
1981
Atletika Chrudim
19:21
16.
1988
K.O.B. Choceň
19:28
17.
1989
TJ Slavia Hradec Králové
19:31
18.
1982
Biatlon Prostějov
19:42
19.
1985
K.O.B. Choceň
19:43
20.
1979
Atletika Polička
19:47
21.
1980
KOB Ústí nad Orlicí
19:53
22.
1983
K.O.B. Choceň
19:54
23.
1975
KOB Dobruška
19:58
24.
1977
Orlov
20:00
25.
1980
TJ Slavia Hradec Králové
20:01
26.
1993
OK Lokomotiva Pardubice
20:08
27.
1986
K.O.B. Choceň
20:10
28.
1974
Ski klub Česká Třebová
20:31
29.
1983
KOB Dobruška
20:38
30.
1985
Pinec Chlumec nad Cidlinou
20:45
31.
1980
OOB SK Chrast
20:47
32.
1976
TJ Loko Česká Třebová
20:52
33.
1978
OK Lokomotiva Pardubice
21:08
34.
1990
OK99 Hradec Králové
21:16
35.
1975
Turista z Vinic
21:26
36.
1975
K.O.B. Choceň
21:28
37.
1993
AC Vysoké Mýto
21:29
38.
1977
SMK Klášterec nad Orlicí
21:31
39.
1983
K.O.B. Choceň
21:35
40.
1986
HK Choceň
21:36
41.
1986
AC Choceň
21:38
42.
1978
OK Lokomotiva Pardubice
21:43
43.
1985
Chlumec nad Cidlinou
21:44
44.
1979
KOB Dobruška
21:51
45.
1974
Orlov
21:54
46.
1975
SOOB Spartak Rychnov nad Kn.
21:55
47.
1989
K.O.B. Choceň
21:56
48.
1978
OK Lokomotiva Pardubice
22:01
49.
1987
-
22:04
50.
1986
Hradec Králové
22:11
51.
1977
Horní Jelení
22:17
52.
1987
JZD/NOTABLE Česká Třebová
22:23
1987
SKK Vysoké Mýto
22:23
54.
1987
SDH Brandýs nad Orlicí
22:31
55.
1977
FC Dlouhoňovice
22:38
56.
1993
K.O.B. Choceň
22:50
57.
1990
OK Lokomotiva Pardubice
22:52
58.
1981
Šachový klub Dolní Bojanovice
22:58
59.
1989
SOOB Spartak Rychnov nad Kn.
23:03
60.
1976
Choceň
23:05
61.
1989
Choceň
23:24
62.
1978
Vysoké Mýto
24:03
63.
1978
TJ Nové Město na Moravě
24:07
64.
1975
OK Lokomotiva Pardubice
24:10
65.
1984
K.O.B. Choceň
24:16
1986
K.O.B. Choceň
24:16
67.
1976
Ulita-Hobra Orienteer. Broumov
24:24
68.
1978
Choceň
24:29
69.
1994
K.O.B. Choceň
24:35
70.
1988
Orli Choceň
24:50
71.
1978
KOB Dobruška
24:55
72.
1975
-
24:59
73.
1983
Box Club Dynamo Svitavy
25:02
74.
1989
Choceň
25:21
75.
1977
K.O.B. Choceň
25:22
76.
1989
TJ Slavia Hradec Králové
25:23
77.
1986
-
25:43
78.
1985
Sokol Ústí nad Orlicí
25:55
79.
1994
OK Lokomotiva Pardubice
25:56
80.
1975
OOB Vamberk
27:41
81.
1985
OOB SK Týniště nad Orlicí
28:22
82.
1979
Box Club Dynamo Svitavy
29:15
83.
1977
K.O.B. Choceň
29:51
84.
1993
OOB SK Týniště nad Orlicí
30:10
85.
1975
OK Lokomotiva Pardubice
32:13
86.
1990
Box Club Dynamo Svitavy
34:52
87.
1980
TJ Loko Česká Třebová
38:43
88.
1981
CK Vinohradské šlapky
47:33
muži nad 40 let
1.
1969
Iscarex Česká Třebová
18:28
2.
1973
TJ Slavia Hradec Králové
19:01
3.
1971
START Náchod
20:18
4.
1971
SOOB Spartak Rychnov nad Kn.
20:24
5.
1965
OK99 Hradec Králové
20:33
6.
1967
K.O.B. Choceň
20:41
7.
1964
SK triatlonu Vysoké Mýto
20:42
8.
1971
OK99 Hradec Králové
20:52
9.
1971
OK99 Hradec Králové
20:53
10.
1969
FK Agria Choceň
21:11
11.
1973
BK Čestice
21:12
12.
1970
Activity Lanškroun
21:14
13.
1964
Chládek a Tintěra Pardubice
21:18
14.
1964
Žamberk
21:21
15.
1972
Sruby
21:23
16.
1973
FK Agria Choceň
21:32
17.
1969
Activity Lanškroun
21:42
18.
1965
OOB SK Týniště nad Orlicí
21:53
19.
1966
Lanškroun
21:54
20.
1968
OK99 Hradec Králové
22:37
1968
SOOB Spartak Rychnov nad Kn.
22:37
22.
1965
Loko Trutnov OB
23:05
23.
1969
OK Lokomotiva Pardubice
23:07
24.
1972
OK Lokomotiva Pardubice
23:09
1966
Žamberk
23:09
26.
1965
K.O.B. Choceň
23:14
27.
1972
Atletika Rtyně v Podkrkonoší
23:15
28.
1967
K.O.B. Choceň
23:24
29.
1973
Pardubice
24:08
30.
1972
OK99 Hradec Králové
24:12
31.
1972
Zahrádkáři Svatý Jiří
24:30
32.
1966
Choceň
24:43
33.
1965
KOB Ústí nad Orlicí
24:57
34.
1968
Litomyšl
24:58
35.
1968
Cyklocentrum Choceň
25:22
36.
1966
Sokol Jehnědí
25:26
37.
1973
SK Srch
25:32
38.
1969
Ustí nad Orlicí
25:58
39.
1971
SK Srch
26:02
40.
1964
SK Kyšperk
26:33
41.
1968
SK Kanoistika Týniště nad Orl.
26:39
42.
1969
-
26:46
43.
1966
Zahrádkáři Svatý Jiří
26:58
44.
1969
OOB Vamberk
27:03
45.
1965
OK99 Hradec Králové
27:09
46.
1964
SK Vraclav
27:10
47.
1967
Český veslařský klub Pardubice
27:30
48.
1973
Cyklocentrum Choceň
28:02
49.
1964
Nové Město na Moravě
28:54
50.
1965
K.O.B. Choceň
29:58
51.
1973
K.O.B. Choceň
30:19
52.
1966
K.O.B. Choceň
30:38
53.
1965
Hvězda SKP Pardubice
30:56
54.
1969
OOB SK Týniště nad Orlicí
32:15
55.
1973
Horolezecký klub Choceň
34:58
muži nad 50 let
1.
1960
Iscarex Česká Třebová
19:58
2.
1959
Cyklocentrum Choceň
20:45
3.
1958
TJ Slavia Hradec Králové
21:01
4.
1958
Praha 10
23:07
5.
1960
Cyklocentrum Choceň
23:09
6.
1956
Klub Rekreačních Běžců Chrudim
23:40
7.
1963
OK Lokomotiva Pardubice
24:46
8.
1954
OK Lokomotiva Pardubice
24:56
9.
1960
SK Choceň
25:14
10.
1957
TJ Slavia Hradec Králové
25:16
11.
1963
K.O.B. Choceň
25:38
12.
1961
OK Lokomotiva Pardubice
26:25
13.
1957
OK99 Hradec Králové
26:30
14.
1958
Sokol Ústí nad Orlicí
27:25
15.
1954
Týniště nad Orlicí
28:37
16.
1956
Slezan Opava
29:40
17.
1960
K.O.B. Choceň
31:13
18.
1954
OOB SK Týniště nad Orlicí
36:45
muži nad 60 let
1.
1953
Jiskra Ústí nad Orlicí
22:13
2.
1949
FGT Stolany
22:36
3.
1953
Iscarex Česká Třebová
22:57
4.
1946
K.O.B. Choceň
23:12
5.
1951
OK Lokomotiva Pardubice
23:56
6.
1950
TJ Loko Česká Třebová
25:08
7.
1950
Atletika Polička
25:48
8.
1949
KVT Pardubice
25:56
9.
1947
SOOB Spartak Rychnov nad Kn.
28:13
10.
1952
OK Lokomotiva Pardubice
29:00
11.
1951
OK Lokomotiva Pardubice
29:25
12.
1946
Activity Lanškroun
29:29
13.
1951
K.O.B. Choceň
30:58
14.
1951
TJ Loko Česká Třebová
31:25
15.
1939
Agria Choceň
35:29
žákyně
1.
1999
TJ Nové Město na Moravě
22:12
2.
2002
OOB Vamberk
24:10
3.
1999
OK99 Hradec Králové
24:20
4.
1999
TJ Sokol Hradec Králové
24:26
5.
1999
TJ Slavia Hradec Králové
24:39
6.
2000
TJ Slavia Hradec Králové
25:20
7.
2000
KOB Dobruška
25:55
8.
2001
AC Choceň
26:00
9.
2005
OK99 Hradec Králové
26:16
10.
1999
K.O.B. Choceň
26:47
11.
2000
K.O.B. Choceň
27:08
12.
2004
Ski klub Česká Třebová
27:19
13.
1999
Activity Lanškroun
27:27
14.
1999
TJ Slavia Hradec Králové
28:07
15.
2002
OK99 Hradec Králové
28:22
16.
2003
TJ Slavia Hradec Králové
30:13
17.
2002
TJ Loko Česká Třebová
30:30
18.
2001
K.O.B. Choceň
31:34
19.
2004
OK99 Hradec Králové
33:42
20.
2000
Český veslařský klub Pardubice
34:02
21.
1999
Český veslařský klub Pardubice
35:03
22.
2006
K.O.B. Choceň
35:16
23.
1999
Český veslařský klub Pardubice
36:31
24.
1999
Žamberk
40:06
25.
2001
K.O.B. Choceň
40:23
26.
2006
K.O.B. Choceň
41:12
27.
2007
Horní Jelení
42:40
28.
2003
K.O.B. Choceň
57:45
29.
2004
K.O.B. Choceň
62:20
dorostenky
1.
1997
Iscarex Česká Třebová
21:22
2.
1996
OK Lokomotiva Pardubice
22:22
3.
1996
TJ Nové Město na Moravě
24:29
4.
1998
K.O.B. Choceň
25:54
5.
1997
TJ Slavia Hradec Králové
26:17
6.
1995
OK Lokomotiva Pardubice
26:24
7.
1996
Český veslařský klub Pardubice
31:14
ženy
1.
1972
TJ Sokol Hradec Králové
18:43
2.
1976
OK Lokomotiva Pardubice
18:59
3.
1991
Iscarex Česká Třebová
20:33
4.
1990
TJ Nové Město na Moravě
20:35
5.
1990
OK Lokomotiva Pardubice
20:45
6.
1987
OK Lokomotiva Pardubice
21:39
7.
1993
OK Lokomotiva Pardubice
22:08
8.
1993
TJ Slavia Hradec Králové
22:24
9.
1984
OK Lokomotiva Pardubice
22:49
10.
1975
Atletika Chrudim
22:51
11.
1985
OK Lokomotiva Pardubice
23:56
12.
1993
SOOB Spartak Rychnov nad Kn.
24:01
13.
1977
Iscarex Česká Třebová
25:04
14.
1985
Cyklotrenik Trkal
25:29
15.
1990
UHK
25:34
16.
1986
Hradec Králové
25:53
17.
1975
OK99 Hradec Králové
25:56
18.
1983
Choceň
25:57
19.
1990
Kostelec nad Orlicí
26:18
20.
1979
CK Vinohradské šlapky
26:26
21.
1984
Cyklocentrum Choceň
26:36
22.
1974
Ustí nad Orlicí
27:32
23.
1987
KOB Dobruška
28:04
24.
1975
TJ Loko Česká Třebová
28:22
25.
1975
TJ Loko Česká Třebová
29:21
26.
1974
OK99 Hradec Králové
30:22
27.
1984
Box Club Dynamo Svitavy
30:50
28.
1987
Cyklo Profi Holice
31:12
29.
1988
K.O.B. Choceň
32:19
30.
1978
KOB Dobruška
32:21
31.
1987
-
32:42
32.
1994
Sokol Ústí nad Orlicí
32:57
33.
1975
Horolezecký klub Choceň
33:16
34.
1981
OK Lokomotiva Pardubice
34:49
35.
1980
-
43:22
ženy nad 40 let
1.
1965
Dolní Dobrouč
23:09
2.
1972
OOB Vamberk
24:53
3.
1968
OK Lokomotiva Pardubice
24:58
4.
1968
TJ TŽ Třinec
25:04
5.
1967
SOOB Spartak Rychnov nad Kn.
25:08
6.
1968
OOB SK Týniště nad Orlicí
26:06
7.
1972
K.O.B. Choceň
26:29
8.
1971
OOB SK Chrast
26:38
9.
1971
Ulita-Hobra Orienteer. Broumov
27:03
10.
1973
Zahrádkáři Svatý Jiří
27:47
11.
1969
K.O.B. Choceň
28:19
12.
1970
OK Lokomotiva Pardubice
29:33
13.
1964
K.O.B. Choceň
30:27
14.
1973
K.O.B. Choceň
30:49
15.
1969
OK Lokomotiva Pardubice
30:58
17.
1973
SOOB Spartak Rychnov nad Kn.
35:33
18.
1964
OOB SK Týniště nad Orlicí
37:02
ženy nad 50 let
1.
1960
OK Lokomotiva Pardubice
25:45
2.
1960
OK Lokomotiva Pardubice
27:16
3.
1958
Český veslařský klub Pardubice
27:56
4.
1961
TJ Slavia Hradec Králové
28:42
5.
1962
Ustí nad Orlicí
28:55
6.
1956
OK99 Hradec Králové
29:11
Hlavní partneři


Akci podporují
Partneři