Statistika - výsledky
19. ročník - neděle 4. 12. 2011 (zataženo, dešťové přeháňky, 9°C)
žáci
1.
1997
TJ Slavia Hradec Králové
21:56
2.
1997
K.O.B. Choceň
22:19
3.
1997
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
22:26
4.
1999
K.O.B. Choceň
23:04
5.
2000
OK Lokomotiva Pardubice
23:08
1997
SK CHS Galen
23:08
7.
2000
AC Choceň
23:24
8.
2000
AC Choceň
23:40
9.
1999
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
23:45
10.
1999
OK Lokomotiva Pardubice
24:01
11.
1998
SOOB Spartak Rychnov nad Kn.
24:04
12.
1998
Magnus Orienteering
24:18
13.
2001
OK 99 Hradec Králové
24:19
14.
1998
TJ Slavia Hradec Králové
24:45
15.
1998
TJ Slavia Hradec Králové
25:34
16.
1999
Vysoké Mýto
26:03
17.
1999
Vysoké Mýto
26:28
18.
1999
Magnus Orienteering
27:03
19.
2003
Hronov
27:47
20.
1999
SOOB Spartak Rychnov nad Kn.
28:04
21.
1999
TJ Slavia Hradec Králové
28:26
22.
1999
OB Chrast
28:33
23.
2001
OOB SK Týniště nad Orlicí
28:58
24.
2000
Choceň
29:18
25.
2001
K.O.B. Choceň
30:01
26.
1999
K.O.B. Choceň
31:00
27.
2005
TJ START Náchod
31:34
28.
2000
OK Lokomotiva Pardubice
32:03
29.
2001
SK Srch
32:41
30.
2005
K.O.B. Choceň
56:38
dorostenci
1.
1993
ISCAREX Česká Třebová
17:05
2.
1994
TJ Nové Město na Moravě
17:45
3.
1993
OK Lokomotiva Pardubice
17:56
4.
1995
TJ Jiskra Litomyšl
18:06
5.
1994
AC Pardubice
18:12
6.
1996
Atletika Litomyšl
18:13
7.
1995
AC Choceň
18:28
8.
1996
OK 99 Hradec Králové
18:53
9.
1995
K.O.B. Choceň
19:10
10.
1995
Magnus Orienteering
19:28
11.
1996
AC Choceň
19:30
12.
1995
AC Choceň
19:54
13.
1993
OK Lokomotiva Pardubice
19:58
14.
1995
SK OS Nové Město na Moravě
19:59
15.
1994
OK Lokomotiva Pardubice
20:03
16.
1993
Atletika Albrechtice
20:05
17.
1993
SK OS Nové Město na Moravě
20:27
18.
1993
OK Lokomotiva Pardubice
20:39
19.
1995
OOB SK Týniště nad Orlicí
20:42
20.
1993
AC Vysoké Mýto
20:55
21.
1993
K.O.B. Choceň
22:24
22.
1994
Magnus Orienteering
22:28
23.
1996
OK Lokomotiva Pardubice
22:34
24.
1996
Magnus Orienteering
23:26
25.
1994
OK Lokomotiva Pardubice
23:44
26.
1996
Magnus Orienteering
24:20
27.
1995
OK Lokomotiva Pardubice
24:26
28.
1994
Magnus Orienteering
24:31
29.
1996
Magnus Orienteering
24:42
30.
1995
Orel Česká Třebová
24:48
31.
1993
Magnus Orienteering
25:19
32.
1994
K.O.B. Choceň
25:58
33.
1993
OOB SK Týniště nad Orlicí
27:04
34.
1996
TJ Slavia Hradec Králové
27:10
muži
1.
1990
TJ Nové Město na Moravě
16:17
2.
1986
SK Nové Město nad Metují
16:27
3.
1991
OK 99 Hradec Králové
16:33
4.
1990
OK Lokomotiva Pardubice
16:42
5.
1987
Ústí nad Orlicí
16:52
6.
1987
MK Kopřivnice
16:56
7.
1979
OK 99 Hradec Králové
16:57
8.
1985
OB Chrast
17:18
9.
1980
TJ Sokol Hradec Králové
17:23
10.
1991
OK Lokomotiva Pardubice
17:25
1984
OB Chrast
17:25
12.
1976
TJ Slavia Hradec Králové
17:44
13.
1986
AC Choceň
18:12
14.
1980
OK Lokomotiva Pardubice
18:14
15.
1986
K.O.B. Choceň
18:51
16.
1980
TJ Turnov
18:53
1977
OK Lokomotiva Pardubice
18:53
18.
1980
SOOB Spartak Rychnov nad Kn.
19:07
19.
1980
KOB Dobruška
19:09
20.
1982
TJ Slavia Hradec Králové
19:16
1988
OOB Vamberk
19:16
22.
1979
Atletika Polička
19:20
23.
1992
OK Lokomotiva Pardubice
19:22
24.
1978
OK Lokomotiva Pardubice
19:23
25.
1992
TJ Slavia Hradec Králové
19:29
26.
1981
Atletika Chrudim
19:43
27.
1976
Splašená lokomotiva Chlumec nC
19:45
28.
1975
K.O.B. Choceň
19:51
29.
1979
Magnus Orienteering
19:56
30.
1972
Sruby
20:16
31.
1980
Magnus Orienteering
20:18
32.
1980
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
20:22
33.
1986
AC Choceň
20:38
34.
1976
OK Lokomotiva Pardubice
20:46
35.
1985
K.O.B. Choceň
20:48
1972
AC Vysoké Mýto
20:48
37.
1975
Choceň
21:01
38.
1984
TJ Slavia Hradec Králové
21:08
39.
1978
Aquavit Trutnov
21:09
40.
1972
OK Lokomotiva Pardubice
21:15
1983
KOB Dobruška
21:15
42.
1990
Orel Česká Třebová
21:16
43.
1991
OOB SK Týniště nad Orlicí
21:25
44.
1972
AFK Častolovice
21:40
45.
1983
K.O.B. Choceň
21:54
46.
1975
SK Vinice
22:14
47.
1973
Čestice
22:22
48.
1986
Sokol Jehnědí
22:37
49.
1987
Doudleby nad Orlicí
23:06
50.
1988
K.O.B. Choceň
23:07
51.
1978
KOB Dobruška
23:19
52.
1977
Choceň
23:20
1976
Choceň
23:20
54.
1973
SK Srch
23:39
55.
1975
OK Lokomotiva Pardubice
23:58
56.
1990
AC Čáslav
24:02
57.
1977
K.O.B. Choceň
24:06
58.
1978
Choceň
24:31
59.
1975
KOB Dobruška
24:40
60.
1974
ISCAREX Česká Třebová
24:56
61.
1986
K.O.B. Choceň
25:39
62.
1983
K.O.B. Choceň
26:07
63.
1976
SK Srch
26:30
64.
1979
PIM Praha III.
26:44
65.
1979
-
27:21
66.
1985
SK Bystřian Kunčice
27:32
67.
1973
CC Choceň
27:48
68.
1974
SK Vraclav
28:40
69.
1980
TJ Loko Česká Třebová
30:30
70.
1985
OOB SK Týniště nad Orlicí
32:54
71.
1975
K.O.B. Choceň
38:25
72.
1977
K.O.B. Choceň
42:57
muži nad 40 let
1.
1969
ISCAREX Česká Třebová
17:35
2.
1966
Hvězda SKP Pardubice
19:13
3.
1971
SOOB Spartak Rychnov nad Kn.
19:17
4.
1965
KUS Jablonné nad Orlicí
19:18
5.
1971
AC Choceň
19:24
6.
1971
OK 99 Hradec Králové
19:49
7.
1971
TJ START Náchod
19:50
8.
1963
Magnus Orienteering
21:20
1965
OOB SK Týniště nad Orlicí
21:20
10.
1968
KVT Hradec Králové
21:25
11.
1964
Chládek a Tintěra Pardubice
21:26
12.
1963
ARC Brno
21:53
13.
1963
Čermná
21:55
14.
1963
NAB Včelákov
22:08
15.
1969
OK Lokomotiva Pardubice
22:37
16.
1967
K.O.B. Choceň
22:58
17.
1967
OOB SK Týniště nad Orlicí
23:04
18.
1966
Hvězda SKP Pardubice
23:06
19.
1968
SOOB Spartak Rychnov nad Kn.
23:17
20.
1968
OK 99 Hradec Králové
23:26
21.
1969
K.O.B. Choceň
23:29
22.
1966
Sokol Jehnědí
23:33
23.
1965
K.O.B. Choceň
24:26
24.
1966
Choceň
24:45
25.
1971
SK Srch
25:40
26.
1968
Litomyšl
25:41
27.
1964
OK 99 Hradec Králové
26:09
28.
1966
Vysoké Mýto
26:14
29.
1964
SK Vraclav
26:29
30.
1966
Kynologové Svatý Jiří
26:46
31.
1963
Orel Česká Třebová
27:12
32.
1969
Magnus Orienteering
27:28
33.
1965
TJ Svitavy
28:08
34.
1967
OK Lokomotiva Pardubice
28:16
35.
1965
Choceň
30:14
36.
1966
K.O.B. Choceň
31:52
muži nad 50 let
1.
1960
ISCAREX Česká Třebová
18:09
2.
1959
CC Choceň
19:45
3.
1960
AC Pardubice
20:04
4.
1953
TJ Dlouhá Třebová
21:51
5.
1960
CC Choceň
22:24
6.
1958
TJ Slavia Hradec Králové
23:26
1954
Choceň
23:26
8.
1954
OK Lokomotiva Pardubice
24:11
9.
1952
OK Lokomotiva Pardubice
24:15
10.
1956
Klub Rekreačních Běžců Chrudim
24:32
11.
1960
SK-senior klub
24:47
12.
1954
Týniště nad Orlicí
24:59
13.
1958
K.O.B. Choceň
25:32
14.
1961
OK Lokomotiva Pardubice
25:34
15.
1957
TJ Slavia Hradec Králové
25:44
16.
1957
OK 99 Hradec Králové
26:02
17.
1956
OOB SK Týniště nad Orlicí
26:20
18.
1952
OK Lokomotiva Pardubice
26:31
19.
1956
Slezan Opava
27:02
20.
1960
SK CHS Galen
28:21
21.
1960
K.O.B. Choceň
31:13
22.
1954
OOB SK Týniště nad Orlicí
32:10
23.
1956
OOB SK Týniště nad Orlicí
32:54
muži nad 60 let
1.
1946
K.O.B. Choceň
22:07
2.
1949
FGT Stolany
22:10
3.
1950
Atletika Polička
22:46
4.
1950
TJ Loko Česká Třebová
23:32
5.
1951
OK Lokomotiva Pardubice
23:34
6.
1946
Atletika Albrechtice
24:44
7.
1950
OK Lokomotiva Pardubice
26:34
8.
1947
SOOB Spartak Rychnov nad Kn.
26:40
9.
1951
OK Lokomotiva Pardubice
27:03
10.
1951
OB Chrast
29:13
11.
1951
K.O.B. Choceň
32:43
žákyně
1.
1998
Atletika Rtyně
21:57
2.
2001
SOOB Spartak Rychnov nad Kn.
25:40
3.
1998
K.O.B. Choceň
26:22
4.
1997
TJ Slavia Hradec Králové
26:38
5.
2001
SOOB Spartak Rychnov nad Kn.
27:29
6.
2002
AC Choceň
27:56
7.
1999
K.O.B. Choceň
28:17
8.
1997
K.O.B. Choceň
29:39
9.
2000
KOB Dobruška
30:28
10.
2001
OK Lokomotiva Pardubice
31:45
11.
1997
OK Lokomotiva Pardubice
31:49
12.
2001
SK Srch
32:41
13.
2000
K.O.B. Choceň
35:15
14.
2001
K.O.B. Choceň
36:20
dorostenky
1.
1993
TJ Nové Město na Moravě
20:27
2.
1996
TJ Nové Město na Moravě
21:43
3.
1994
OK Lokomotiva Pardubice
22:02
4.
1994
OK Lokomotiva Pardubice
23:22
5.
1996
OK Lokomotiva Pardubice
23:24
6.
1996
TJ Nové Město na Moravě
23:50
7.
1993
OK Lokomotiva Pardubice
24:02
8.
1993
TJ Nové Město na Moravě
24:26
9.
1993
OK Lokomotiva Pardubice
24:43
10.
1994
OK Lokomotiva Pardubice
24:44
11.
1994
OK Lokomotiva Pardubice
25:51
ženy
1.
1972
SK Týniště nad Orlicí
18:17
2.
1976
OK Lokomotiva Pardubice
18:58
3.
1990
TJ Nové Město na Moravě
20:19
4.
1981
AC Turnov
20:29
5.
1986
OK Lokomotiva Pardubice
20:35
6.
1983
OK Lokomotiva Pardubice
21:27
7.
1986
OK Lokomotiva Pardubice
21:35
8.
1991
ISCAREX Česká Třebová
22:07
9.
1991
OK 99 Hradec Králové
22:12
10.
1975
Atletika Chrudim
23:13
11.
1987
TJ Slavia Hradec Králové
23:14
12.
1979
AC Choceň
23:42
1988
TJ Loko Česká Třebová
23:42
14.
1984
AC Vysoké Mýto
23:48
15.
1991
OK 99 Hradec Králové
24:24
16.
1990
Univerzita Hradec Králové
24:48
17.
1989
KOB Dobruška
25:27
18.
1972
K.O.B. Choceň
26:13
19.
1978
Praha
26:20
20.
1978
Kynologové Svatý Jiří
26:28
1984
Běžecká škola Miloše Škorpila
26:28
22.
1979
CK Vinohradské šlapky
26:34
23.
1987
KOB Dobruška
26:42
24.
1979
KOB Dobruška
27:14
25.
1973
Kynologové Svatý Jiří
27:57
26.
1987
KOB Dobruška
28:35
27.
1976
OK Lokomotiva Pardubice
28:38
28.
1984
CC Choceň
28:56
29.
1975
Choceň
29:20
30.
1979
Litomyšl
29:23
31.
1986
OOB SK Týniště nad Orlicí
30:26
32.
1973
K.O.B. Choceň
30:39
33.
1982
-
31:12
34.
1976
OK Lokomotiva Pardubice
32:00
35.
1982
OK Lokomotiva Pardubice
32:19
36.
1983
K.O.B. Choceň
37:33
37.
1980
Praha
37:35
ženy nad 40 let
1.
1969
TJ Svitavy
20:44
2.
1965
Dolní Dobrouč
22:31
3.
1968
OK Lokomotiva Pardubice
24:05
4.
1967
SOOB Spartak Rychnov nad Kn.
25:16
5.
1971
OB Chrast
26:29
6.
1964
OOB Vamberk
27:09
7.
1969
K.O.B. Choceň
27:10
8.
1970
OK Lokomotiva Pardubice
27:13
9.
1970
OK Lokomotiva Pardubice
27:23
10.
1965
OK Lokomotiva Pardubice
27:26
11.
1967
SOOB Spartak Rychnov nad Kn.
28:06
12.
1971
OK Lokomotiva Pardubice
28:59
13.
1967
OK 99 Hradec Králové
29:19
14.
1969
OK 99 Hradec Králové
29:27
15.
1968
Choceň
30:34
16.
1964
Choceň
30:54
17.
1969
OK Lokomotiva Pardubice
31:02
18.
1971
OK Lokomotiva Pardubice
33:32
19.
1964
OOB SK Týniště nad Orlicí
34:31
20.
1967
Běžecký klub Vysoké Mýto
35:59
ženy nad 50 let
1.
1960
OK Lokomotiva Pardubice
25:13
2.
1960
OK Lokomotiva Pardubice
25:30
3.
1956
OK 99 Hradec Králové
27:07
4.
1960
OK Lokomotiva Pardubice
28:37
5.
1958
OK Lokomotiva Pardubice
29:06
6.
1952
Choceň
31:24
7.
1955
OK Lokomotiva Pardubice
33:56
Hlavní partneři


Akci podporují
Partneři