Statistika - výsledky
10. ročník - neděle 1. 12. 2002 (zataženo, 9°C)
žáci
1.
1988
Atletika Polička
19:39
2.
1988
Atletika Polička
19:40
3.
1989
Atletika Polička
20:43
4.
1990
Atletika Polička
20:56
5.
1988
AC Vysoké Mýto
21:05
6.
1988
Start Náchod
22:46
7.
1991
OK99 Hradec Králové
22:54
8.
1988
SOOB Rychnov nad Kněžnou
23:15
9.
1988
K.O.B. Choceň
24:17
10.
1989
K.O.B. Choceň
24:25
11.
1991
SK Týniště nad Orlicí
24:29
12.
1990
OK99 Hradec Králové
24:49
13.
1992
AC Choceň
25:40
14.
1989
AC Choceň
26:21
15.
1990
AC Choceň
26:49
16.
1993
SK Týniště nad Orlicí
30:32
17.
1995
K.O.B. Choceň
45:38
dorostenci
1.
1984
Junior Team OB ČR
17:12
2.
1984
Junior Team OB ČR
17:15
3.
1984
Junior Team OB ČR
17:30
4.
1984
Iscarex Česká Třebová
18:07
5.
1987
AO Nové Město na Moravě
18:36
6.
1984
TJ Slavia Hradec Králové
18:44
7.
1986
AC Pardubice
19:01
8.
1984
AC Choceň
19:02
9.
1985
OK99 Hradec Králové
19:32
10.
1984
Choceň
19:35
11.
1984
Junior Team OB ČR
19:39
12.
1984
Junior Team OB ČR
19:47
13.
1986
TJ Sokol Česká Třebová
20:07
14.
1986
Lokomotiva Pardubice
20:26
15.
1986
AC Choceň
20:51
16.
1986
K.O.B. Choceň
21:06
17.
1985
TJ Slavia Hradec Králové
21:09
18.
1986
SOOB Rychnov nad Kněžnou
21:10
19.
1956
AC Choceň
21:57
20.
1987
ATC Nekoř
22:29
21.
1985
K.O.B. Choceň
22:52
22.
1986
Choceň
23:48
23.
1986
AC Choceň
24:22
24.
1987
Start Náchod
24:44
25.
1986
Lokomotiva Pardubice
25:04
26.
1984
K.O.B. Choceň
29:34
muži
1.
1979
OK99 Hradec Králové
15:49
2.
1975
AC Slovan Mariánské Lázně
16:02
3.
1980
Jablonné nad Orlicí
16:18
4.
1969
AFK SKP Pardubice
16:20
5.
1966
Datalusk Jihlava
17:03
1972
Junior Team OB ČR
17:03
7.
1981
OK99 Hradec Králové
17:04
8.
1973
Dukla Liberec
17:29
9.
1976
TJ Slavia Hradec Králové
17:48
10.
1971
TT Schiller Choceň
18:12
11.
1982
Lokomotiva Pardubice
18:22
12.
1972
CTC FORT Ústí nad Orlicí
18:23
13.
1983
Junior Team OB ČR
18:28
14.
1983
K.O.B. Choceň
18:38
15.
1976
TJ Slavia Hradec Králové
18:40
16.
1981
TJ Loko Česká Třebová
18:55
17.
1980
KOB Dobruška
18:56
18.
1975
TJ Loko Česká Třebová
19:01
19.
1976
Lokomotiva Pardubice
19:04
20.
1976
TJ Loko Česká Třebová
19:06
21.
1971
Start Náchod
19:09
22.
1981
AC Choceň
19:10
23.
1982
Iscarex Česká Třebová
19:27
24.
1981
AC Vysoké Mýto
19:40
25.
1978
TJ Slavia Hradec Králové
19:42
1982
TJ Slavia Hradec Králové
19:42
27.
1978
AC Vysoké Mýto
19:50
28.
1976
AK ASICS Kroměříž
19:54
29.
1982
TJ Slavia Hradec Králové
20:00
30.
1975
SOOB Rychnov nad Kněžnou
20:14
31.
1975
K.O.B. Choceň
20:20
32.
1982
Choceň
20:27
33.
1975
TJ Loko Česká Třebová
20:30
1973
SK Žamberk
20:30
35.
1980
SK Chrast
21:26
36.
1965
Labe Tri Club Hradec Králové
21:27
37.
1965
Lokomotiva Pardubice
21:29
38.
1964
Choceň
21:31
39.
1977
SK LOB Nová Paka
21:37
40.
1973
Start Náchod
21:52
41.
1973
Lokomotiva Pardubice
21:55
42.
1975
K.O.B. Choceň
22:09
43.
1969
Lokomotiva Pardubice
22:10
44.
1977
TJ Slavia Hradec Králové
22:15
45.
1983
K.O.B. Choceň
22:18
46.
1970
Amatér Kerhartice
22:30
47.
1976
Choceň
22:34
48.
1983
AC Vysoké Mýto
22:35
49.
1980
SK Chrast
22:39
50.
1971
Triatlon team Pardubice
22:41
51.
1981
Lokomotiva Pardubice
22:57
52.
1978
Atletika Albrechtice
23:13
53.
1965
K.O.B. Choceň
23:15
54.
1982
Lokomotiva Pardubice
23:17
55.
1965
SK Týniště nad Orlicí
23:19
56.
1980
TJ Loko Česká Třebová
23:20
57.
1964
OK99 Hradec Králové
23:30
58.
1974
Vysoké Mýto
23:38
59.
1978
KOB Dobruška
23:41
60.
1975
Iscarex Česká Třebová
23:44
61.
1982
Lokomotiva Pardubice
23:48
62.
1976
Lokomotiva Pardubice
23:55
63.
1973
Triatlon team Pardubice
24:02
64.
1983
Lokomotiva Pardubice
24:18
65.
1971
Knířov
25:55
66.
1975
Lokomotiva Pardubice
26:25
67.
1971
TT Schiller Choceň
27:31
68.
1977
Brzeg (POL)
30:55
69.
1975
SK LOB Nová Paka
34:03
70.
1977
K.O.B. Choceň
36:23
muži nad 40 let
1.
1959
AC Choceň
17:32
2.
1959
Iscarex Česká Třebová
18:44
3.
1961
TS Letohrad
18:52
4.
1958
TJ Slavia Hradec Králové
18:58
5.
1962
Labe Tri Club Hradec Králové
19:20
6.
1960
Choceň
20:46
7.
1959
MK Pardubice
21:34
8.
1954
Lokomotiva Pardubice
22:23
9.
1953
Atletika Albrechtice
23:30
10.
1953
-
23:33
11.
1955
AC Choceň
24:05
12.
1955
Zářecká Lhota
24:11
13.
1961
TJ Slavia Hradec Králové
24:19
14.
1959
Lokomotiva Pardubice
24:39
15.
1957
OK99 Hradec Králové
25:08
16.
1954
SK Týniště nad Orlicí
25:30
17.
1953
Praha
26:10
18.
1956
SK Týniště nad Orlicí
28:39
19.
1959
STOMIX s.r.o. Hradec Králové
36:55
muži nad 50 let
1.
1950
Iscarex Česká Třebová
19:54
2.
1946
K.O.B. Choceň
20:11
3.
1951
Lokomotiva Pardubice
20:16
4.
1952
OK99 Hradec Králové
20:50
1951
Ústí nad Orlicí
20:50
6.
1948
AC Choceň
22:09
7.
1952
Lokomotiva Pardubice
22:10
8.
1948
Brzeg (POL)
22:32
9.
1946
Atletika Albrechtice
22:55
10.
1945
Lokomotiva Pardubice
23:17
11.
1949
Ostrov
23:34
12.
1952
Lokomotiva Pardubice
24:00
13.
1951
TiS-Vilhelm F-M
24:21
14.
1950
Lokomotiva Pardubice
24:37
15.
1951
Lokomotiva Pardubice
25:18
16.
1951
TJ Loko Česká Třebová
25:21
17.
1945
Club 21 Letohrad
25:38
18.
1949
Iscarex Česká Třebová
26:15
19.
1951
K.O.B. Choceň
26:27
20.
1944
Hradec Králové
26:55
21.
1947
TJ Sokol Kostelec n. Orlicí
27:00
22.
1943
LO Choceň
29:30
muži nad 60 let
1.
1940
Lichkov
24:38
2.
1934
Iscarex Česká Třebová
29:58
3.
1937
Iscarex Česká Třebová
35:23
žákyně
1.
1989
Lokomotiva Pardubice
23:41
2.
1989
Lokomotiva Pardubice
23:43
3.
1988
OK99 Hradec Králové
24:17
4.
1988
Atletika Polička
24:29
5.
1989
Lokomotiva Pardubice
25:36
6.
1989
Lokomotiva Pardubice
25:40
7.
1988
OK99 Hradec Králové
25:46
8.
1990
Lokomotiva Pardubice
26:09
9.
1990
Lokomotiva Pardubice
27:05
10.
1990
AC Choceň
28:02
11.
1988
OK99 Hradec Králové
28:32
12.
1989
Lokomotiva Pardubice
28:35
13.
1990
OK99 Hradec Králové
28:36
14.
1989
Lokomotiva Pardubice
29:41
15.
1989
Lokomotiva Pardubice
31:33
16.
1991
Iscarex Česká Třebová
35:17
17.
1990
AC Choceň
35:27
18.
1992
ZŠ Skořenice
37:26
dorostenky
1.
1987
OK99 Hradec Králové
22:57
2.
1984
Junior Team OB ČR
22:59
3.
1986
Lokomotiva Pardubice
23:04
4.
1984
Junior Team OB ČR
23:19
5.
1985
Junior Team OB ČR
23:31
6.
1985
Lokomotiva Pardubice
23:57
7.
1987
AC Vysoké Mýto
24:18
8.
1987
Lokomotiva Pardubice
24:26
9.
1986
AC Vysoké Mýto
25:29
10.
1987
Lokomotiva Pardubice
26:02
11.
1986
TS Letohrad
26:22
12.
1987
Lokomotiva Pardubice
27:14
13.
1985
AC Choceň
28:24
14.
1984
KOB Dobruška
29:29
15.
1984
Lokomotiva Pardubice
31:21
ženy
1.
1976
Lokomotiva Pardubice
19:25
2.
1984
Junior Team OB ČR
20:33
3.
1983
Junior Team OB ČR
20:38
4.
1972
SK Týniště nad Orlicí
20:39
1989
SKI Česká Třebová
20:39
6.
1984
OK Jilemnice
21:49
7.
1978
Iscarex Česká Třebová
23:39
8.
1977
AO Nové Město na Moravě
23:47
9.
1970
Atletika Albrechtice
23:54
10.
1980
OK99 Hradec Králové
24:21
1982
Junior Team OB ČR
24:21
12.
1983
Junior Team OB ČR
24:33
13.
1973
Sruby
25:07
14.
1981
Iscarex Česká Třebová
26:01
15.
1982
TJ Loko Česká Třebová
26:14
16.
1983
Lokomotiva Pardubice
26:56
17.
1977
Iscarex Česká Třebová
27:02
18.
1983
Lokomotiva Pardubice
27:39
19.
1972
K.O.B. Choceň
27:45
20.
1981
Holice
28:07
21.
1977
Choceň
30:13
22.
1968
Choceň
31:05
23.
1981
Lokomotiva Pardubice
33:42
ženy nad 40 let
1.
1960
Lokomotiva Pardubice
23:48
2.
1962
Iscarex Česká Třebová
24:04
3.
1948
Letohrad
25:11
4.
1960
Lokomotiva Pardubice
25:24
5.
1956
OK99 Hradec Králové
25:28
6.
1948
Iscarex Česká Třebová
25:37
7.
1960
Lokomotiva Pardubice
27:01
8.
1962
OK99 Hradec Králové
29:46
9.
1961
TJ Slavia Hradec Králové
29:53
10.
1955
Lokomotiva Pardubice
33:38
Hlavní partneři


Akci podporují
Partneři