Přihlášky
Počet přihlášených závodníků: 97
Zobrazeny jsou pouze přihlášky se zaplaceným startovným.
Přihlásit se můžete ZDE - termín přihlášek vyprší 28. 11. 2018 v 23:59:59.
jméno
ročník
klub
účastí
os.rek.
muži
1979
KOB Dobruška
9x
18:55
Fišer David
1980
Tvoje Máma
-
-
1996
Hvězda Pardubice z.s.
6x
16:09
1995
SK OS Nové Město na Moravě
5x
17:45
1988
RUNDRINK CZ
1x
15:26
1995
K.O.B. Choceň
16x
18:32
1986
Trail Losers
1x
26:59
1991
Vysoké Mýto
1x
25:17
Moravec Oldřich
1997
Lanškroun
-
-
1985
K.O.B. Choceň
22x
19:30
1979
KaMikaze team
3x
21:05
1986
AC Choceň
20x
17:16
Slabý Jan
1990
Tvoje Máma
-
-
Šalda Michal
1997
Tvoje Máma
-
-
1979
STG Choceň
1x
26:12
1987
Hokejbal Česká Třebová
1x
19:16
Viktorín Ondřej
1994
Ondřej Viktorín
-
-
1982
KSK Koldín, z.s.
1x
25:42
muži nad 40 let
1975
Cyklocentrum Choceň
9x
21:01
1976
Nasavrky bikers
3x
22:11
1976
OK Slavia Hradec Králové
21x
16:50
1977
K.O.B. Choceň
1x
30:34
1973
ISCAREX team ČT
5x
19:37
1973
SK SRCH
15x
23:39
1971
SK SRCH
16x
22:32
1975
Magnus Orienteering
16x
17:50
1973
K.O.B. Choceň
5x
29:27
1978
Klub orientačního běhu Dobruška
17x
21:45
Lux Petr
1976
Tvoje Máma
-
-
1975
OK Lokomotiva Pardubice
25x
20:54
1977
LABETA TEAM
22x
20:50
1971
Schiller TT Choceň
2x
25:19
1969
AR20
9x
24:55
1971
K.O.B. Choceň
1x
20:09
1975
K.O.B. Choceň
25x
18:52
1971
Jiří Toninger
1x
29:12
1973
Podbřezí - Skalka
1x
26:27
Vacek Jiří
1977
Dlouhá Třebová
-
-
1969
Iscarex Česká Třebová
13x
17:07
1978
Choceň
2x
27:28
1974
SKP Rychnov n.Kn.
3x
24:48
muži nad 50 let
1964
Žamberk
3x
21:21
1965
HK Choceň
14x
28:02
1966
STG Choceň
2x
25:07
1964
SK Donocykl
8x
17:40
1960
Cyklocentrum Choceň
21x
20:10
muži nad 60 let
1954
SK Pod Dubem
2x
28:17
1957
OK 99 Hradec Králové
19x
23:21
Guga Romuald
1955
K.O.B. Choceň
-
-
1958
OK Slavia Hradec Králové
16x
18:57
muži nad 70 let
1947
SKP Rychnov n.Kn.
8x
21:27
1946
activity lanškroun
19x
21:56
1946
K.O.B. Choceň
25x
19:00
ženy
1999
KOB Ústí nad Orlicí
1x
23:48
Harciníková Petra
1986
Petra Vysoke Myto
-
-
1980
Koldín - Rájec
1x
27:39
1990
STG Choceň
1x
30:45
1991
OK 99 Hradec Králové
5x
19:58
1997
HK Choceň
3x
28:36
1981
Vysoké Mýto
1x
26:35
Nývltová Elena
1990
Hvězda Pardubice
-
-
Slavíková Martina
1988
Petra Vysoke Myto
-
-
ženy nad 40 let
1977
Sportcentrum Jičín
1x
25:27
Štanglerová Jitka
1977
Choceň
-
-
Ulrichová Jitka
1976
Choceň
-
-
ženy nad 50 let
1968
K.O.B. Choceň
1x
34:47
1968
Choceň
14x
28:58
1956
OK 99 Hradec Králové
19x
24:34
1964
HK Choceň
7x
28:27
1963
Iscarex Česká Třebová
4x
28:50
žáci
2006
Cyklocentrum Choceň
2x
30:15
2009
Cyklocentrum Choceň
3x
32:23
2007
Nasavrky bikers
3x
21:43
Fišer Jakub
2007
Tvoje Máma
-
-
2006
K.O.B. Choceň
2x
27:45
Liška Albert
2013
OK 99 Hradec Králové
-
-
Liška Viktor
2011
OK 99 Hradec Králové
-
-
2012
LABETA TEAM
3x
36:31
Nimshaus Viktor
2005
Vysoké Mýto
-
-
Pirkl Jakub
2005
K.O.B. Choceň
-
-
2006
K.O.B. Choceň
2x
35:12
Vacek Michal
2004
Iscarex junior team Č.T.
-
-
žákyně
2006
K.O.B. Choceň
1x
37:58
Blažková Jolana
2010
Nasavrky bikers
-
-
2004
SDH Choceň
1x
33:25
Havrdová Selina
2009
Sportcentrum Jičín
-
-
2007
Sportcentrum Jičín
1x
26:42
Holingerová Alžběta
2009
K.O.B. Choceň
-
-
2006
K.O.B. Choceň
6x
27:42
Macháčková Tereza
2009
OK Lokomotiva Pardubice
-
-
Mimrová Kateřina
2006
K.O.B. Choceň
-
-
Nimshausová Helena
2008
Vysoké Mýto
-
-
dorostenci
2003
SKP Rychnov n.Kn.
2x
23:47
2000
Vencl tým Ústí nad Orlicí
4x
20:50
2001
SK SRCH
8x
25:48
2001
K.O.B. Choceň
12x
19:49
2002
SKP Rychnov n.Kn.
2x
24:01
Hlavní partneři


Akci podporují
Partneři