Přihlášky
Počet přihlášených závodníků: 339
Zobrazeny jsou pouze přihlášky se zaplaceným startovným.
Přihlásit se můžete již pouze v neděli ráno na prezentaci do 9:45!
jméno
ročník
klub
účastí
os.rek.
muži
1984
OOB TJ Sokol Žamberk
2x
26:03
1983
Runsport Team
3x
22:42
1978
Vysoké Mýto
5x
23:20
1995
OK Lokomotiva Pardubice
10x
21:54
Doležal Jan
1979
Jan Doležal
-
-
1986
AŽD
2x
24:12
1991
OK Slavia Hradec Králové
1x
21:26
1979
Trailrun.cz/Runsport.cz
3x
22:38
1986
NOTABLE
2x
24:33
1979
KOB Dobruška
9x
18:55
1989
MC Metuje
1x
21:07
1998
OK Slavia Hradec Králové
5x
17:16
1988
K.O.B. Choceň
12x
18:00
1991
Kostelec nad Orlicí
2x
20:43
1996
Hvězda Pardubice z. s.
6x
16:09
1981
Ostřetín
2x
21:32
1993
Hvězda Pardubice Mizuno team
3x
14:58
1980
KOB Ústí nad Orlicí
7x
19:11
1987
NOTABLE
5x
21:35
1986
NOTABLE
3x
22:58
1994
SK Vysoké Mýto
3x
19:25
1993
OK Lokomotiva Pardubice
10x
19:29
1985
SK Týniště nad Orlicí
3x
19:20
1986
SK Nové Město nad Metují
2x
16:27
1995
K.O.B. Choceň
16x
18:32
1978
OK Lokomotiva Pardubice
10x
19:02
1980
OK Slavia Hradec Králové
6x
19:16
1996
TJ Sokol Žamberk
1x
24:17
1998
Spartak Rychnov nad Kněžnou
5x
22:32
1979
OK 99 Hradec Králové
12x
15:25
1986
Jakub Marcinčín
1x
26:59
1986
HK Choceň
2x
28:33
1978
Choceň
10x
22:38
1984
Hradec Králové - CHDP Sport Division
2x
29:54
1981
SRTG Choceň
1x
23:56
1991
Pavel Mikulecký
1x
25:17
1985
Chlumec nad Cidlinou
4x
19:34
1978
Rychnov nad Kněžnou
1x
26:38
1991
AC Choceň
12x
17:18
1981
Klub rekreačních běžců Chrudim
6x
20:09
1988
Cycling Team Brandýs
5x
26:11
1985
Hradec Králové
1x
26:05
1986
K.O.B. Choceň
20x
18:51
1985
K.O.B. Choceň
22x
19:30
1995
AC Choceň
6x
19:54
1978
GENARO
2x
22:01
1979
Tasmanian tigers
3x
21:05
1987
Iscarex Česká Třebová
4x
18:54
1986
Matěj Řemínek
20x
17:16
1998
Pražská běhací jelita
1x
16:47
1994
K.O.B. Choceň
7x
21:24
1986
AC Choceň
18x
18:25
1983
www.presstextile.cz
21x
20:32
1979
Choceň
10x
20:00
Slavík Stanislav
1996
Vojta a doprovod
-
-
1985
CHDP sport division
2x
27:08
1986
K.O.B. Choceň
15x
24:00
1981
OK Lokomotiva Pardubice
2x
22:49
1989
OK 99 Hradec Králové
7x
19:07
1994
Hvězda Pardubice
10x
16:08
1979
Martin Šigut
1x
26:12
1987
SKK Vysoké Mýto
5x
21:45
1979
K.O.B. Choceň
1x
24:05
1982
Iscarex
12x
18:25
1983
K.O.B. Choceň
22x
17:43
1993
Petr Novotný, Cycling Team Brandýs
1x
29:09
1978
Bike Freaks Holice
4x
25:18
1987
Hokejbal Česká Třebová
1x
19:16
1996
SJI
4x
17:38
1978
OK Lokomotiva Pardubice
5x
20:01
Vychopeň Radek
1995
GAGs Bělečko
-
-
1990
OK 99 Hradec Králové
9x
18:29
1987
SRTG Choceň
2x
25:18
1994
OK Lokomotiva Pardubice
11x
22:18
1988
KOB Dobruška
1x
32:02
1982
KSK Koldín
1x
25:42
1982
OK Lokomotiva Pardubice
12x
17:39
muži nad 40 let
1975
CC Choceň
9x
21:01
1976
Nasavrky bikers
3x
22:11
1969
KOB Ústí nad Orlicí
5x
21:35
1971
TJ Start Náchod
14x
18:52
1976
OK Lokomotiva Pardubice
7x
20:40
1969
OK Lokomotiva Pardubice
18x
19:17
1973
OK Lokomotiva Pardubice
10x
17:49
1972
Zahrádkáři Svatý Jiří
5x
20:36
1976
OK Slavia Hradec Králové
21x
16:50
1977
STARMON
1x
30:34
1975
OK Lokomotiva Pardubice
21x
20:51
1968
SK SRCH
2x
21:55
1971
OK 99 Hradec Králové
4x
20:29
1972
OK 99 Hradec Králové
5x
21:58
1973
Ústí nad Orlicí
5x
19:37
1973
B.K. Čestice
5x
19:19
1971
SK SRCH
16x
22:32
1974
SDH Vysoká u Holic
2x
20:59
1970
OOB SK Týniště nad Orlicí
3x
26:00
Klimovič Pavel
1974
Turisté
-
-
1968
CC Choceň
6x
24:44
1969
Martin Komárek
1x
27:53
1977
K.O.B. Choceň
14x
24:05
1976
Nepasicky cyklo tým
1x
22:00
1968
SRK
5x
22:21
1971
Luboš
1x
27:15
1973
K.O.B. Choceň
5x
29:27
1969
Stárkov
6x
23:29
1976
Iscarex Č.Třebová
1x
17:15
1975
PM Pardubice
1x
27:44
1972
Milan Macko / Česká Třebová
1x
23:40
1975
OK Lokomotiva Pardubice
25x
20:54
1977
Labeta team
22x
20:50
1977
Horní Jelení
10x
22:17
1969
POT
9x
24:55
1974
OK Lokomotiva Pardubice
1x
29:03
1976
Choceň
9x
23:02
1973
Bike Freaks Holice
3x
22:11
1977
CYKLO PROFI Holice
2x
20:57
1974
Jiří Novák - Choceň
3x
27:53
1972
OK Lokomotiva Pardubice
12x
19:43
1975
Petr Pechanec
3x
22:03
1976
CET
15x
17:26
1973
OK Lokomotiva Pardubice
2x
24:29
1977
CC Choceň
7x
18:45
1974
CC Choceň
8x
19:44
1975
OK Slavia Hradec Králové
2x
24:30
1975
SK Studenec
3x
28:05
1971
K.O.B. Choceň
1x
20:09
1973
CC Choceň
8x
25:59
1976
OK Slavia Hradec Králové
16x
17:30
1977
K.O.B. Choceň
5x
27:14
1969
OOB SK Týniště nad Orlicí
5x
30:04
1975
K.O.B. Choceň
25x
18:52
1971
Běhám :-)
1x
21:58
1971
Zdiby
1x
29:12
1973
Podbřezí
1x
26:27
1976
Splašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou
8x
19:45
1969
Martin Vacek 1969
13x
17:07
1969
SJI
2x
27:29
1974
Zahrádkáři Svatý Jiří
3x
26:13
1977
OK Lokomotiva Pardubice
6x
18:53
1968
GAGs Bělečko
1x
28:55
1974
RK
3x
24:48
muži nad 50 let
1965
KUS Jablonné nad Orlicí
5x
18:48
1966
Zahrádkáři Svatý Jiří
12x
26:37
1960
SK-senior klub
10x
23:52
1958
K.O.B. Choceň
12x
24:27
1967
Český veslařský klub Pardubice
7x
25:04
1964
Chládek a Tintěra Pardubice
7x
21:10
1958
Karel Hausvater SHK
16x
18:57
1966
Chlumec nad Cidlinou
2x
23:20
1965
SK OB TYN
14x
20:24
1963
K.O.B. Choceň
8x
24:23
1964
Tomáš Kalous
3x
21:21
Korba Jan
1964
Zahrádkáři Svatý Jiří
-
-
1965
HK Choceň
14x
28:02
1966
SRTG Choceň
2x
25:07
1966
K.O.B. Choceň
12x
21:16
Matoušek Jaroslav
1966
Turisté
-
-
1965
KOB Ústí nad Orlicí
5x
24:49
1966
TJ Sokol Jehnědí
9x
21:22
1964
Skimen
2x
24:24
1967
HK Choceň
2x
22:35
1965
K.O.B. Choceň
23x
21:10
1964
Miroslav Rautenkranc SK Donocykl
8x
17:40
1961
OK Lokomotiva Pardubice
12x
23:51
1967
Čáslav
2x
21:36
1966
K.O.B. Choceň
9x
26:35
1966
Activity Lanškroun
6x
20:20
1960
Iscarex Česká Třebová
15x
17:10
1966
Hvězda Pardubice
6x
21:57
1960
CC Choceň
21x
20:10
Vaněk Jiří
1965
Vysoké Mýto
-
-
muži nad 60 let
1957
OK 99 Hradec Králové
19x
23:21
1950
Atletika Polička
14x
19:54
1950
Loko Česká Třebová
19x
22:24
1952
OK Lokomotiva Pardubice
18x
21:27
1947
RK
8x
21:27
1954
OK Lokomotiva Pardubice
18x
21:43
1953
Iscarex Česká Třebová
7x
21:51
1957
TJ Slezan Frýdek-Místek
1x
28:10
1956
Klub rekreačních běžců Chrudim
11x
21:22
1954
Karel Prokop
4x
23:26
1946
ota Sadílek Activity Lanškroun
19x
21:56
1951
K.O.B. Choceň
16x
25:05
1946
K.O.B. Choceň
25x
19:00
1952
OK Lokomotiva Pardubice
23x
22:55
1956
Slezan Opava
9x
27:02
ženy
1978
Kostelec nad Orlicí
1x
28:43
Dostálová Štěpánka
1996
Vojta a doprovod
-
-
Galačová Miroslava
1986
NOTABLE
-
-
1990
Elena Halecká/ Hvězda Pardubice z.s.
2x
22:27
1981
OK Slavia Hradec Králové
7x
23:00
1980
Koldín - Rájec
1x
27:39
1984
AC Vysoké Mýto
11x
22:23
1979
Orlov
1x
33:52
Kaplanová Šárka
1980
SDH Vysoká u Holic
-
-
1990
SRTG Choceň
1x
30:45
1985
OOB TJ Sokol Žamberk
1x
34:17
1997
HK Choceň
3x
28:36
1978
K.O.B. Choceň
3x
37:52
1993
OK Lokomotiva Pardubice
3x
21:05
1986
Hradec Králové
4x
25:53
1988
Praha
1x
30:12
1983
Choceň
5x
25:52
1990
Runsport.cz/Hvězda Pardubice
10x
17:44
1972
OK 99 Hradec Králové
14x
17:40
1993
OK Slavia Hradec Králové
3x
21:18
1989
KOB Dobruška
3x
25:27
1992
TJ Slezan Frýdek-Místek
1x
35:46
1996
TJ Slezan Frýdek-Místek
1x
21:32
1991
INOV-8 team
6x
17:56
1984
CC Choceň
7x
26:36
1979
DOB
9x
24:02
1989
Cycling Team Brandýs
1x
30:10
1983
OK Lokomotiva Pardubice
12x
20:04
1994
OK Lokomotiva Pardubice
1x
23:53
ženy nad 40 let
1968
Argalášová Gabriela , TJ OB Třinec
3x
25:04
1968
K.O.B. Choceň
1x
34:47
1973
KUS Jablonné nad Orlicí
3x
20:43
1973
Zahrádkáři Svatý Jiří
11x
25:52
1968
Michaela Basarinova
14x
28:58
1974
KOB Ústí nad Orlicí
4x
24:30
1975
Hemže
6x
25:44
1976
OK Lokomotiva Pardubice
18x
18:12
1977
Sportcentrum Jičín
1x
25:27
1972
GAGs Bělečko
1x
31:35
1969
K.O.B. Choceň
10x
26:07
1970
OK 99 Hradec Králové
1x
27:07
1976
Radmila Jarešová
1x
27:51
1975
OK Jilemnice
2x
24:32
1976
KOB Ústí nad Orlicí
3x
28:38
1972
K.O.B. Choceň
19x
23:40
1975
OK 99 Hradec Králové
2x
25:56
1975
Alena Pazderová
1x
28:37
1972
HK Choceň
2x
28:57
1973
Jana Šedová
8x
24:49
1977
Iscarex
12x
24:09
1968
OOB SK Týniště nad Orlicí
6x
26:06
1976
OK Lokomotiva Pardubice
7x
26:21
1973
K.O.B. Choceň
7x
28:55
1972
Dobronín
1x
62:25
1972
OB Vamberk
6x
23:03
1967
Vysoké Mýto
3x
30:31
ženy nad 50 let
1966
K.O.B. Choceň
1x
29:41
1956
OK 99 Hradec Králové
19x
24:34
1964
HK Choceň
1x
31:11
1960
OK Lokomotiva Pardubice
18x
24:22
1967
Michaela Kosová, SRK
6x
23:36
1964
HK Choceň
7x
28:27
1967
SOOB Rychnov nad Kněžnou
4x
25:54
1965
Dolní Dobrouč
10x
21:39
1963
Lenka Sejkorová / ISCAREX Česká Třebová
4x
28:50
1966
OK Slavia Hradec Králové
1x
35:24
žáci
2006
CC Choceň
2x
30:15
2009
CC Choceň
3x
32:23
2003
VRBICE
3x
18:18
2007
Nasavrky bikers
3x
21:43
Dostál Vojtěch
2010
Vojta a doprovod
-
-
2004
OK Lokomotiva Pardubice
1x
29:32
2003
OK Slavia Hradec Králové
4x
21:09
2003
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
2x
23:47
2004
OK Lokomotiva Pardubice
3x
20:29
2003
OK 99 Hradec Králové
3x
19:14
2007
Orlov
2x
25:55
2006
Orlov
1x
26:02
2004
Iscarex Junior team ČT
2x
21:59
2003
Hvězda Pardubice
2x
20:47
2006
K.O.B. Choceň
2x
27:45
2004
OK Lokomotiva Pardubice
2x
23:09
2003
Stárkov
5x
27:47
Liška Viktor
2011
OK 99 Hradec Králové
-
-
2012
Labeta team
3x
36:31
2009
Horní Jelení
2x
30:48
2008
Choceň
4x
25:00
2004
K.O.B. Choceň
5x
32:03
2008
OK 99 Hradec Králové
3x
22:29
2003
Skimen
1x
27:11
2003
SDH Choceň
5x
26:11
2003
4x
30:31
2004
Orlov
5x
26:47
2009
Prudičáci
3x
31:02
2005
OK Lokomotiva Pardubice
1x
29:58
Siegel Josef
2015
Brno
-
-
2009
K.O.B. Choceň
5x
30:56
2003
Iscarex
4x
20:25
2005
K.O.B. Choceň
7x
33:36
2006
K.O.B. Choceň
2x
35:12
2003
OOS TJ Spartak Vrchlabí
5x
19:39
2006
Bike Freaks Holice
2x
24:00
2003
OK Slavia Hradec Králové
4x
23:09
2005
Alena Pazderová
1x
37:04
žákyně
2006
K.O.B. Choceň
1x
37:58
2004
KOB Ústí nad Orlicí
4x
29:10
2006
Hemže
1x
27:04
2006
OK Lokomotiva Pardubice
2x
28:43
2004
SDH Choceň
1x
33:25
Havrdová Selina
2009
Sportcentrum Jičín
-
-
2007
Sportcentrum Jičín
1x
26:42
Holingerová Alžběta
2009
K.O.B. Choceň
-
-
2005
KOB Ústí nad Orlicí
3x
31:33
2004
OK 99 Hradec Králové
4x
27:24
2003
OK Jilemnice
3x
21:51
2003
OK Lokomotiva Pardubice
4x
22:32
2006
K.O.B. Choceň
6x
27:42
2009
Labeta team
1x
41:45
2006
Prudičáci
3x
30:06
2003
OK Lokomotiva Pardubice
3x
26:37
2006
K.O.B. Choceň
4x
37:53
2003
Jana Šedová
3x
23:23
2003
OK Slavia Hradec Králové
4x
24:26
2003
K.O.B. Choceň
4x
34:28
Vodičková Johana
2003
OK Lokomotiva Pardubice
-
-
dorostenci
2001
SK SPEED Brno
2x
23:52
2000
Vencl tým Ústí nad Orlicí
4x
20:50
2001
SK SRCH
8x
25:48
2002
K.O.B. Choceň
1x
25:53
2001
KOB Ústí nad Orlicí
3x
20:38
1999
K.O.B. Choceň
13x
16:32
2002
OK Lokomotiva Pardubice
2x
21:40
2002
OK Lokomotiva Pardubice
2x
21:48
2002
OK 99 Hradec Králové
1x
24:07
2000
Běstovice
5x
23:03
1999
B.K. Čestice
2x
21:37
2001
Šimek Jakub
1x
19:19
2002
OK Lokomotiva Pardubice
2x
22:34
2002
HOFR
1x
27:31
2001
K.O.B. Choceň
12x
19:49
2000
OK Slavia Hradec Králové
5x
20:36
1999
K.O.B. Choceň
1x
22:33
2002
Alena Pazderová
1x
31:34
2002
RK
2x
24:01
dorostenky
2000
Český veslařský klub Pardubice
3x
26:44
1999
TJ Sokol Žamberk
1x
23:48
2001
KOB Ústí nad Orlicí
4x
25:20
2001
OK Lokomotiva Pardubice
3x
28:21
Kubištová Martina
2001
Volejbal Česká Třebová II
-
-
1999
Český veslařský klub Pardubice
5x
26:34
2000
OK Lokomotiva Pardubice
1x
28:26
2000
OK Slavia Hradec Králové
3x
23:57
Hlavní partneři


Akci podporují
Partneři